Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy szczegóły specyfikacji vivo Y21s

Poznaliśmy szczegóły specyfikacji vivo Y21s

Wygląda na to, że vivo pracuje nad mocniejszą wersją, zaprezentowanego w ubiegłym miesiącu, modelu Y21. Co już wiemy o vivo Y21s?

Przeciek zdradza szczegóły specyfikacji vivo Y21s

Oba modele będą miały ten sam wyświetlacz LCD o przekątnej 6,5 cala o rozdzielczości HD+ z wcięciem na aparat do selfie 8 Mpix. Jednak różnice będą i to spore, bo Y21 nie zachwycił nas chipsetem Helio P35, ani aparatem głównym o rozdzielczości 13 Mpix. Mocniejsza wersja ma nam przynieść w tej kwestii istotne zmiany. Jednostka główna będzie oferowała 50 Mpix z przysłoną f/1,8. Nie wiemy jednak, jaki czujnik zostanie zastosowany. Obok niego znajdziemy dwa modułu 2Mpix do makro i pomiaru głębi.

Czytaj też: Oppo A55 4G na przeciekach. Są rendery i szczegóły specyfikacji

Procesor również zmieni się na lepsze, bo vivo umieści tutaj mocniejszy Gelio G80 wspierany przez 4 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Bateria pozostanie bez zmian i tak jak w modelu podstawowym znajdziemy w Y21s baterię o pojemności 5000 mAh obsługującą szybkie ładowanie z mocą 18W. Nie zabraknie też wejścia słuchawkowego 3,5 mm, czytnika linii papilarnych z boku i odporności na kurz oraz wodę zgodnej z normą IP52.

Czytaj też: Co Nokia zaprezentuje nam 6 października?

Przecieki wskazują, że vivo Y21s będzie kosztował w Europie 229 euro i będzie dostępny w kolorach Midday Dream i Midnight Blue. Nie wiemy jednak, kiedy trafi do sprzedaży.