Reklama
aplikuj.pl

realme Narzo 50A dostrzeżony w bazie Geekbench

realme Narzo 50A dostrzeżony w bazie Geekbench

Tuż przed premierą nowego smartfona realme dowiedzieliśmy się kolejnych szczegółów na jego temat. Tym razem Narzo 50A został bowiem dostrzeżony w bazie Geekbench.

Premiera realme Narzo 50A jest tuż, tuż

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień i przecieków na temat nowego modelu wchodzącego w skład serii realme Narzo. Premiera zapowiedziana jest na dzisiaj, więc już za chwilę poznamy jego pełną specyfikację. Mimo tak bliskiego debiutu, urządzenie i tak pojawiło się w bazie Geekbench, dzięki czemu poznaliśmy kolejne informacje na jego temat.

Czytaj też: Podobno problemy produkcyjne z Galaxy S21 FE to już przeszłość

Wiemy więc, że wyposażony w chipset MediaTek MT6769V/CZ (Helio G85) realme Narzo 50A, osiągnął 386 punktów w teście jednordzeniowym i 1364 punkty w teście wielordzeniowym. Wiemy też, że procesor będzie wspierany przez 4 GB pamięci wbudowanej, choć niewykluczone, że to tylko jedna z wersji tego smartfona. Nie znamy również ilości pamięci masowej, jaka znajdzie się na pokładzie.

Czytaj też: Premiera Oppo K9 Pro oficjalnie potwierdzona

Narzo 50A z pewnością będzie wyróżniał się baterią, bo ta, zgodnie z przeciekami, ma mieć pojemność 6000 mAh. Obsługiwane ładowanie z mocą 18W nieco rozczarowuje, jednak wiadomo – nie można mieć wszystkiego. Z dotychczasowych doniesień wiemy również, że nowy realme wyposażony zostanie w wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości HD+. Przednia kamerka zaoferuje nam 8 Mpix, zaś z tyłu znajdziemy konfigurację 50 + 2 + 2 Mpix, zapewne oprócz jednostki głównej dostaniemy obiektyw do makro i czujnik głębi. Smartfon ma działać pod kontrolą Androida 11 z nakładką realme UI 2.0.