Reklama
aplikuj.pl

Oppo Watch Free – co oferuje i jak wygląda nowy smartwatch producenta?

Oppo Watch Free - co oferuje i jak wygląda nowy smartwatch producenta?

Oppo szykuje nowy smartwatch, który zadebiutuje już za kilka dni. Jednak nie musimy czekać na premierę, by poznać możliwości i wygląd Oppo Watch Free.

O Oppo Watch Free słyszymy już od maja

Pierwsze wzmianki na temat tego zegarka pojawiły się już kilka miesięcy temu, jednak dopiero od kilku tygodni musi się o rychłej premierze. Niedawno znany leakster, Evan Blass, dostarczył nam konkretów na temat urządzenia, wraz z renderami, na których możemy podejrzeć wygląd smartwatcha. To jednak nie wszystko, bo Oppo postanowiło ukrócić plotki i zapowiedzieć premierę na 26 września, przy okazji publikując plakaty. Dzięki temu mamy oficjalne spojrzenie na ten zegarek.

Czytaj też: realme Narzo 50A dostrzeżony w bazie Geekbench

Oczywiście firma nie zdradziła jego specyfikacji, więc w tej kwestii musimy zadowolić się tym, co dostarczono nam w formie przecieków. Informacji jest sporo. Oppo Watch Free ma mieć wymiary 6 x 29,7 x 10,6 mm i ma wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 280 x 456 pikseli. Bateria o pojemności 230 mAh obsłuży ładowanie magnetyczne 5 V/1A i podobno ma wystarczyć nawet na 14 dni.

Czytaj też: Premiera Oppo K9 Pro oficjalnie potwierdzona

Do dyspozycji użytkowników będzie 128 GB pamięci wbudowanej oraz przeszło 100 trybów sportowych. Warto też wspomnieć o optycznym czujniku tętna i zawartości tlenu we krwi. Nie dowiedzieliśmy się niestety, jaki procesor napędzi ten smartwatch.