Reklama
aplikuj.pl

Allegro Smart! – nowa minimalna wartość zamówienia do darmowej dostawy

Allegro smart, zmiany w regulaminie allegro

Allegro wprowadza zmianę w usłudze Smart!, która z pewnością ucieszy wielu użytkowników serwisu. Zostaje bowiem obniżona minimalna wartość zamówienia uprawniająca do darmowej dostawy kurierem. Niestety, nie na zawsze.

Allegro Smart! – taka zamiana cieszy

Usługa Smart! pozwala nam cieszyć się darmową dostawą do punktów odbioru lub kurierem, prosto do naszych drzwi. Jednak by móc z tego skorzystać, należy u jednego sprzedawcy kupić przedmioty za określoną kwotę. 40 zł, gdy chcemy odebrać paczkę z punktu i 80 zł, w przypadku dostawy kurierem.

Czytaj też: realme jedną z sześciu największych smartfonowych marek na świecie

Jednak do 3 stycznia 2022 roku Allegro wprowadza zmianę w minimalnej kwocie do darmowej dostawy kurierem. Przez ten czas będzie ona wynosić 40 zł. W ten sposób serwis chce umożliwić każdemu swobodne zakupy podczas zbliżających się festiwali zakupowych i okresu przedświątecznego.

Wkraczamy właśnie w bardzo szczególny czas w roku – okres sezonowych wyprzedaży, akcji specjalnych, takich jak Smart! Week czy Black Week, oraz świątecznych zakupów 

– mówi Michał Owerczuk, Smart and Loyalty Programs Director w Allegro.

Dzięki temu, nawet gdy mamy utrudniony dostęp do punktów odbioru, będziemy mogli bez przeszkód robić zakupy i nie martwić się o dodatkowe obciążenie naszego budżetu. Szkoda tylko, że ta zmiana jest jedynie czasowa.