Reklama
aplikuj.pl

Google patentuje tablet Pixel, a pierwsze rendery pokazują inspirację nowym smartfonem firmy

Google patentuje tablet Pixel, a pierwsze rendery
Render: Snoreyn

Pojawił się patent złożony przez Google. Dowiadujemy się z niego, ze firma ma w planach tablet Pixel o cienkich ramkach i zaokrąglonych rogach. Pojawiły się też pierwsze rendery urządzenia.

Tablet Pixel na renderach

Jak to w przypadku wniosków patentowych bywa, ten został złożony dwa lata temu (w marcu 2019 roku), ale dopiero niedawno Japońskie Biuro Patentowe (JPO) zatwierdziło go i opublikowało. Dokumenty pokazują nam projekt urządzenia, jednak nie zdradzają żadnych szczegółów specyfikacji. Nie przeszkodziło to jednak grafikowi znanemu jako Snoreyn w stworzeniu pierwszych renderów.

Czytaj też: Oppo K9 Pro zaprezentowany oficjalnie

Najpierw jednak rzućmy okiem na to, co zdradzają szkice patentowe. Niestety nie widzimy na nich szczegółów przycisków, wejść, a nawet aparatów. Zauważyć można natomiast zaokrąglone rogi i bardzo cienkie ramki, dzięki czemu ekran pokrywa większość przedniego panelu. Z tyłu widzimy prostokątną powierzchnię z na której zapewne znajdzie się logo producenta.

Źródło: LetsGoDigital

Czytaj też: Oppo Watch Free – co oferuje i jak wygląda nowy smartwatch producenta?

Tworząc swoje rendery, Snoreyn zainspirował się smartfonami Google Pixel 6, co można zauważyć w charakterystycznych przyciskach zasilania i głośności. Tablet Pixel w tym wydaniu prezentuje się naprawdę ładnie, choć trzeba pamiętać, że to jedynie wyobraźnia grafika. Nie ma tez pewności, czy takie urządzenie w ogóle powstanie.