Reklama
aplikuj.pl

Beta Battlefield 2042 wyciekła na chińskiej stronie?

battlefield 2042

Wciąż czekamy na ogłoszenie daty bety Battlefield 2042. Tymczasem może się okazać, że chiński oddział marketingowy Battlefield 2042 ujawnił datę specjalnego „wydarzenia”.

Battlefield 2042 był i znikł

Dziwne rzeczy dzieją się w kwestii Battlefield 2042. Tytuł rewelacyjnie rozpoczął swoją kampanie marketingową i spodobał się po prostu wszystkim. Potem jednak zaczęły się pierwsze zamknięte testy i choć nie docierały do nas niepokojące wieści, to jednak DICE nagle zniknęło.

Czytaj też: Microsoft Store zawalczy ze Steam? Masa gier trafi do sklepu

Firma nie ogłasza żadnych nowych testów, ich komunikacja zdaje się być zawieszona i kompletnie nie wiadomo co dzieje się z grą. Zazwyczaj, od zapowiedzi nowego Battlefielda byliśmy cały czas bombardowani nowymi materiałami, a tutaj całość została przerwana, a gracze narzekają na brak kontaktu z deweloperami.

Co się mogło stać?

Wiadomo, że ciężko jest jednoznacznie stwierdzić skąd taka zmiana nastawienia u DICE. Zaczęli tak dobrze, że cały Internet pokochał Battlefield 2042 momentalnie, a teraz nie dowiadujemy się o produkcji niczego nowego.

Czyżby zamknięte testy poszły tak źle, że deweloperzy muszą wprowadzić sporo zmian do produkcji? Patrząc na wyciekające od czasu do czasu materiały z rozgrywki, to tytuł na pewno nie należy do najładniejszych, a charakterystyczna jaskrawozielona lokacja zdaje się być trochę pusta, ale czy było aż tak źle?

Data bety ujawniona?

Okazuje się, że jednak jeden z profili społecznościowych Battlefield 2042 prezentuje więcej informacji, niż inne. Mowa tutaj o koncie BF2042, które działa na chińskiej witrynie Bilibili. Gra otrzymała na nim niedawno własną kategorię (do streamowania), a do tego pojawiła się grafika informująca o specjalnym wydarzeniu.

Czytaj też: Deweloperzy Cyberpunk 2077 proszą graczy o opinie na temat zadań

Wydarzenie ma trwać od 6 października i zakończy się 9 października, choć nie ma pewności, że chodzi na sto procent o beta testy.

Polski Battlefield

Jeśli czekanie na Battlefield 2042 Was wykańcza albo BF2042 nie do końca oferuje, to czego się spodziewaliście, to być może warto rzucić okiem na powrót polskiej gry World War 3? Tytuł przechodzi teraz sporą metamorfozę i powiem Wam, że jest w nim coś takiego, że strasznie kusi, aby go sprawdzić. Tylko najpierw musiałaby powstać wersja konsolowa…