Reklama
aplikuj.pl

Nowa promocja T-Mobile – 30 zł za nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 130 GB

t-mobile

Dla wszystkich obecnych (posiadających taryfę Go!) jak i nowych klientów T-Mobile przygotował świetną promocję. Za jedyne 30 zł można zgarnąć nie tylko nielimitowane połączenia i SMS-y, ale również 130 GB.

Co tym razem oferuje nam T-Mobile?

Doładowując konto u operatora za 30 zł możemy aktywować cykliczną ofertę Bez Limitu L, w ramach której dostajemy 15 GB internetu oraz nielimitowane połączenia i SMS-y. Zapytacie, gdzie więc te 130 GB? Otóż, jeśli posiadacie taryfę GO! i doładujecie konto wspomnianą kwotą w aplikacji Mój T-Mobile otrzymacie od operatora świetne gratisy (akcja trwa do grudnia). 15 GB w ramach akcji „GB po doładowaniu” oraz jednorazowy pakiet 100 GB. Oba te dodatkowe pakiety należy wykorzystać w ciągu 30 dni. W ten właśnie sposób robi nam się 130 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y za 30 zł.

Czytaj też: Samsung całkowicie zrezygnował z Galaxy S21 FE? Znikają strony wsparcia

Z promocji mogą skorzystać również nowi klienci sieci, jednak muszą pamiętać, by doładować konto określoną kwotą do 30 dni od aktywacji startera. Wówczas bez przeszkód mogą zgarnąć solidny pakiet GB. Jeśli zaś ktoś korzysta z poprzedniej taryfy na kartę, a chce skorzystać z tej promocji, musi przejść na GO!. Można to zrobić korzystając z kodu *530*1#.