Reklama
aplikuj.pl

Karta graficzna z chłodzeniem Noctua! Spójrzcie na wyjątkowego RTX 3070 od ASUSa

GeForce RTX 3070 z chłodzeniem Noctua, RTX 3070 z chłodzeniem Noctua, ASUS NOCTUA

Wygląda na to, że po raz pierwszy w historii możemy rzucić okiem na oficjalną kartę graficzną z chłodzeniem Noctua. Wprawdzie oficjalnej premiery jeszcze się nie doczekaliśmy, ale na ASUS ROG Vietnam pojawiła się po raz pierwszy bezpośrednia wzmianka o GeForce RTX 3070 OC Noctua razem z renderami. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się oficjalna karta graficzna z chłodzeniem Noctua?

Wyjątkowe dzieło ASUSa, czyli karta graficzna z chłodzeniem Noctua

Na początku sierpnia po raz pierwszy do sieci wpadły informacje na temat tej karty. Wyciekła nawet ze zgłoszenia do EEC, nadając pierwotnym przeciekom wiarygodnoć. Dziś jednak otoczka tajemnicy spadła z sekretnej współpracy między firmą ASUS i Noctua, dzięki czemu możemy rzucić wreszcie okiem na wyjątkowego RTX 3070, bo okraszonego charakterystycznymi dla Noctua barwami.

Czytaj też: Phison pokazał kontroler dla dysków PCIe 5. Znamy szczegóły E26

W ramach tego przecieku ktoś ewidentnie dał ciała, bo materiały udostępnione na Faceboku ASUS ROG Vietnam zniknęły dosyć szybko. Udało się jednak je zapisać i dzięki temu powyżej możecie ujrzeć 3,5-slotową bestyjkę w postaci GeForce RTX 3070 Novtua o kodzie RTX3070-O8G-NOCTUA). Oferuje zarówno niestandardowy zestaw wyjść wideo (trzy DisplayPorty i dwa HDMI), a do działania wymaga podpięcia dwóch 8-pinowych złącz zasilania.

Czytaj też: Pakowanie zamówień w X-Kom weszło na nowy poziom. Kupując w sklepie, dbasz o środowisko

Ta karta graficzna z chłodzeniem Noctua może i posiada charakterystyczne barwy, ale szczegóły co do zastosowanego coolera pozostają nieznane. Wiemy jednak, że wedle MSRP ta karta w Wietnamie ma sprzedawać się po około 4500 zł (w przeliczeniu), a jej obecność na innych rynkach pozostaje tajemnicą.