Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia odświeżonego AMG A35. Co przygotowuje wydajnościowy oddział Mercedesa?

Zdjęcia odświeżonego AMG A35,

Już w przyszłym roku można spodziewać się pełnego i oficjalnego debiutu odświeżonej gamy Klasy A Mercedesa. Trochę więc na niego poczekamy, ale już teraz możemy zaspokoić w pewnym stopniu ciekawość, bo do sieci wypłynęły nowe zdjęcia odświeżonego AMG A35.

Najnowsze zdjęcia odświeżonego AMG A35 2023

Przez ubiegłe miesiące Mercedes przygotowywał światu całą masę premier modeli z wyższej półki i wiemy, że w następnym to samo czeka gamę małych samochodów producenta. Pierwszą z odświeżonej rodziny ma być Klasa A, której zakamuflowane prototypy wyruszyły na drogi publiczne tego lata. Dziś mamy okazję rzucić okiem nie na byle jaki model, a ten o wyższych możliwościach, jako że do sieci wyciekły zdjęcia odświeżonego AMG A35.

Czytaj też: Pamiętacie Cyberquada Tesli? Firma zaczęła działać w temacie tego elektrycznego ATV

Ten model został dostrzeżony w różnych lokalizacjach w Niemczech i to nie w jednym, a aż dwóch egzemplarzach, które niestety nie ujawniają niczego szokującego. Nie dlatego, że zdjęcia są niskiej jakości i tym bardziej nie dlatego, że kamuflaż okrywa zbyt wiele nadwozia (wręcz przeciwnie w obu przypadkach), a z powodów bardziej prozaicznych – samochody nie mają zbyt wiele do ukrycia.

Czytaj też: Odświeżony Volkswagen T-Roc R-Line na zdjęciach

Zdjęcia odświeżonego AMG A35 pokazują to, co wiedzieliśmy już od dawna, a więc przeprojektowany zderzak i nowe reflektory, którym będzie towarzyszyła lekko zmodyfikowana osłona chłodnicy. Tyle z przodu, bo z tyłu zmian będzie jeszcze mniej. Liczyć powinniśmy przede wszystkim na zmianę wewnętrznej grafiki świateł i tylko tyle, podczas gdy wewnątrz deska rozdzielcza powinna otrzymać system informacyjno-rozrywkowy z większym ekranem i aktualizacjami oprogramowania MBUX.