Reklama
aplikuj.pl

InPost rozwiąże problem zbyt wysoko umieszczonych paczek w Paczkomatach

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

Jeśli nie jesteście zbyt wysocy, to zapewne zdarzyło Wam się mieć problem z odbiorem przesyłki umieszczonej w górnych rzędach Paczkomatu. InPost najwyraźniej zdał sobie sprawę z tej niedogodności i znalazł rozwiązanie.

InPost pomoże ułatwi dostęp do paczkomatów osobom niskiego wzrostu i niepełnosprawnym

Osoba przeciętnego wzrostu nie powinna mieć problemu z wyjęciem paczki ze skrytki umieszczonej w górnym rzędzie Paczkomatu. Jednak doskonale wiemy, że „przeciętny wzrost” nie dotyczy wszystkich ludzi. Często bywa tak, że zwyczajnie nie możemy dosięgnąć swojej przesyłki, co już samo w sobie jest niezręczne. Nie można również zapominać o osobach z niepełnosprawnościami. InPost jednak pokazał, że słucha swoich klientów i po licznych apelach wprowadza stosowne udogodnienie.

Czytaj też: Wyciekły prawdziwe zdjęcia Motoroli Moto G31. Co wiemy o tym smartfonie?

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy liczne prośby o wprowadzenie takiej dodatkowej funkcjonalności. Dzisiaj odpowiadamy na to zapotrzebowanie, wsłuchując się w głos naszych klientów. Przygotowaliśmy specjalną opcję w naszej aplikacji. Jestem pewien, że Strefa Ułatwionego Dostępu to nie tylko kolejne udogodnienie i realne podniesienie komfortu korzystania z Paczkomatów® InPost – ale przede wszystkim dowód na to, jak elastyczne są nasze rozwiązania. Dysponujemy tak zaawansowaną technologią zintegrowaną z aplikacją InPost Mobile, że możemy wdrożyć praktycznie każde nowe rozwiązanie, którego oczekują klienci. Na polskim i wielu zagranicznych rynkach nie ma podobnych, konkurencyjnych systemów IT wspierających firmy logistyczne. Jak widać samo rozstawienie maszyn to zaledwie skrawek całej infrastruktury, która jest niezbędna, aby efektywnie zarządzać siecią punktów odbioru przesyłek i wygodą dostaw dla ich klientów.

Czytamy w oficjalnym komunikacie.

Firma umożliwi zaznaczenie w aplikacji specjalnej opcji. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że przesyłka zostanie umieszczona na wysokości 30-150 cm. Należy to zrobić przed umieszczeniem paczki w Paczkomacie i co najważniejsze – tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujemy.