Reklama
aplikuj.pl

YouTube na komputerze dostaje funkcję „Kontynuuj oglądanie”

Szybkie przewijanie wraca do mobilnej aplikacji YouTube

Desktopowa wersja YouTube doczekała się w końcu funkcji „Kontynuuj oglądanie” teraz firmy, które zaczęliśmy oglądać na telefonie czy tablecie z łatwością dokończymy na komputerze.

Zacząłeś oglądać na smartfonie? Dokończ film w przeglądarkowym YouTube bez tracenia czasu na szukanie

Google postanowiło, w końcu, dodać możliwość łatwego przejścia do rozpoczętego na telefonie filmu z poziomu YouTube w przeglądarce. Teraz, jeśli chcemy dokończyć oglądanie na komputerze wideo wyświetli się nam w prawym dolnym rogu, w formie miniodtwarzacza. W miejscu, w którym pod miniaturką zwykle wyświetla się nazwa kanału, widnieje teraz nazwa funkcji „Kontynuuj oglądanie”.

Źródło: 9to5google

Czytaj też: HarmonyOS 3 zostanie zaprezentowany już wkrótce?

Odtwarzanie rozpocznie się w miejscu, w którym skończyliśmy na innym urządzeniu. Jeśli nie powiększymy obrazu, odtwarzanie będzie kontynuowane w pomniejszonym widoku. Co istotne, funkcja działa także, gdy wcześniej oglądaliśmy film na YouTube na Android TV. Jest to naprawdę wygodna opcja, dzięki której zaoszczędzimy czas na przeszukiwaniu Biblioteki czy Historii. Oczywiście do synchronizacji konieczne jest bycie zalogowanym na to samo konto na obu urządzeniach.