Reklama
aplikuj.pl

Ghost Recon Frontline wycieka! Za tytuł nie zapłacimy

ghost recon frontline

Potwierdzają się wczorajsze informacje na temat nowej odsłony Ghost Recon. Ubisoft sam nie zdołał utrzymać gry w tajemnicy i poznaliśmy pierwsze, podstawowe informacje na temat nowej gry.

Ubisoft idzie też w darmowe gry

Ubisoft na początku tego roku ogłosił swoje plany dotyczące rozwoju firmy. Oprócz tworzenia dużych, wysokobudżetowych gier, deweloper chciał rozwijać aktualne marki oraz stworzyć darmowe odpowiedniki znanych tytułów. Od tamtej pory ogłoszono darmowe The Division, a wczorajsze przecieki mówiły o darmowym Ghost Recon. No i wygląda na to, że informacje się potwierdzą!

Czytaj też: Ukryta gra w Far Cry 6? Ubisoft chce nam coś powiedzieć

Jeszcze wczoraj we wpisie Wymarzony Ghost Recon nadciąga? Jak będzie wyglądać nowa gra? przedstawiałem informacje udostępnione przez jednego z redditowców, który twierdził, iż jego znajoma widziała tytuł w akcji. Autor wpisu ogłaszał wtedy, że będziemy mogli sprawdzić autentyczność jego słów wkrótce, bo następnego dnia Ubisoft ogłosi grę.

Ghost Recon Frontline – nowa odsłona kultowej serii

Ubisoft jeszcze nie zdążył pokazać gry, ale okazuje się, że firmie rzeczywiście nie udało się utrzymać produkcji w tajemnicy. Na platformie Ubisoftu pojawiła się reklama nowej gry, która jeszcze nie powinna być widoczna. Co zobaczyli gracze? Taką oto zajawkę.

Pełny tytuł gry to Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline. Ubisoft najwidoczniej wkrótce po zapowiedzi produkcji, pozwoli graczom zapisać się na zamknięte testy tytułu. Co zdradza sama grafika?

Czytaj też: Horror z przerażającym pociągiem. Oto Choo-Choo Charles

Informacje pokrywają się z wczorajszymi informacjami na temat tego, że prawdopodobnie akcja gry umieszczona zostanie w niedalekiej przyszłości. Czy jednak otoczenie wskazuje na Wietnam? Tutaj ciężko stwierdzić.

Niektórzy gracze informują także, że dostępne były przez chwilę informacje o samej produkcji. Ma być ona tworzona przez Ubisoft Paris i być FPSem. Akcja rzeczywiście zostanie umieszczona w Wietnamie, a tytuł wraca do formuły rozgrywki z dawnych odsłon Ghost Recon, porzucając otwarty świat. Ghost Recon Frontline ma być darmową grą. Zwiastun powinien pojawić się jeszcze dzisiaj, choć zdarzało się już, iż przez wycieki gier, zapowiedzi produkcji były przesuwane w czasie.