Reklama
aplikuj.pl

Nie kupiłeś jeszcze GeForce RTX 3000? EVGA Ci w tym pomoże

GeForce RTX 3000, EVGA Ci w tym pomoże

Firma EVGA niedawno zaktualizowała informacje dla wszystkich klientów, ogłaszając szczególne traktowanie tych, którym nie udało się jeszcze kupić nowej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 3000. Te sugerują, że u tej firmy kupno wymarzonego modelu będzie łatwiejsze.

EVGA pomoże ci w zakupie karty GeForce RTX 3000, o ile…

Nowa polityka firmy wpłynie zarówno na nowych klientów, jak i na tych oczekujących w kolejce na opłacone już wcześniej karty graficzne. Wspomina ona przede wszystkim o priorytetowym traktowaniu nowych klientów, którzy chcą kupić swojego GeForce RTX 3000. W ramach tego planu EVGA, nowe konta w sklepie firmy i te, które nie zamówiły do tej pory jakiejkolwiek z kart GeForce RTX 3000, zostaną uplasowane wyżej na liście zamawiających.

Czytaj też: Weźcie głośniki z Dolby Atmos na barki, dzięki Sony SRS-NS7

karty EVGA RTX 3070

Oznacza to, że wyprzedzą innych klientów, którzy już zdołali kupić swojego RTX 3000 w racjonalnej cenie. To z kolei jest równoznaczne z ograniczeniem możliwości zakupu jednej karty na jedno konto, bo ci, którzy już raz skorzystali z systemu kolejkowania EVGA, zostaną zepchnięci w tył.

Czytaj też: Jak wsadzić krótkie SSD do konsol Xbox nowej generacji?

Firma nie zapomina jednak o tych klientach zupełnie, bo mogą oni skorzystać z programu Step-Up, pozwalającego ulepszyć swoją obecną kartę RTX 3000 na coś z wyższej półki.