Spójrzcie na pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake Intela

pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake Intela, zdjęcie procesorów Alder Lake Intela

Wreszcie „Niebiescy” przestali utrzymywać wygląd swoich nowych Core w tajemnicy, ujawniając oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake. Brakuje mu wprawdzie wielu szczegółów, bo CPU zostały sfotografowane jedynie przelotnie, a nie z bliska, ale w rzeczywistości od dłuższego czasu doskonale wiemy, jak wyglądają. Zadbały o to przecieki (patrz wyżej).

Pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake

Co ciekawe, te pierwsze zdjęcie nie pochodzi bezpośrednio od firmy, a od jej wiceprezesa. Gregory M Bryant na swoim Twitterze udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake Intela, pokazujące zarówno przód, jak i tył dużego, prostokątnego procesora, który pod swoim IHSem skrywa krzemowy rdzeń o innowacyjnej na rynku PC architekturze.

Czytaj też: Nie kupiłeś jeszcze GeForce RTX 3000? EVGA Ci w tym pomoże

Niestety pomimo ujawnienia samego zdjęcia, wiceprezes nie zdradził niczego więcej, choć firma nie może się doczekać, aby wyjawić światu potencjał drzemiący w Intel Core 12. generacji. Pewne jest jednak, że premiera jest już blisko, bo wedle nieoficjalnych informacji, ta ma mieć miejsce 4 lub 19 listopada.

Czytaj też: TSMC ma nowe rozwiązanie problemu niedoborów półprzewodników na rynku

Jeśli chcecie poznać szczegóły na temat tych procesorów, to znajdziecie je poniżej: