Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake Intela

pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake Intela, zdjęcie procesorów Alder Lake Intela

Wreszcie „Niebiescy” przestali utrzymywać wygląd swoich nowych Core w tajemnicy, ujawniając oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake. Brakuje mu wprawdzie wielu szczegółów, bo CPU zostały sfotografowane jedynie przelotnie, a nie z bliska, ale w rzeczywistości od dłuższego czasu doskonale wiemy, jak wyglądają. Zadbały o to przecieki (patrz wyżej).

Pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake

Co ciekawe, te pierwsze zdjęcie nie pochodzi bezpośrednio od firmy, a od jej wiceprezesa. Gregory M Bryant na swoim Twitterze udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcie procesorów Alder Lake Intela, pokazujące zarówno przód, jak i tył dużego, prostokątnego procesora, który pod swoim IHSem skrywa krzemowy rdzeń o innowacyjnej na rynku PC architekturze.

Czytaj też: Nie kupiłeś jeszcze GeForce RTX 3000? EVGA Ci w tym pomoże

Niestety pomimo ujawnienia samego zdjęcia, wiceprezes nie zdradził niczego więcej, choć firma nie może się doczekać, aby wyjawić światu potencjał drzemiący w Intel Core 12. generacji. Pewne jest jednak, że premiera jest już blisko, bo wedle nieoficjalnych informacji, ta ma mieć miejsce 4 lub 19 listopada.

Czytaj też: TSMC ma nowe rozwiązanie problemu niedoborów półprzewodników na rynku

Jeśli chcecie poznać szczegóły na temat tych procesorów, to znajdziecie je poniżej: