Reklama
aplikuj.pl

Spóźniające się zamówienie karty graficznej? Spróbujcie obejść problem tortem. Ponoć działa

Spóźniające się zamówienie karty graficznej,

Kiedy karty GeForce RTX 3000 zadebiutowały przed rokiem, sklepy zaczęły przyjmować na nie zamówienia, nie wiedząc nawet, czy poszczególne egzemplarze zostaną im dostarczone na czas. To sprawiło, że niektórzy nadal czekają na dostawę swoich modeli i jednym z takich nieszczęśliwców był nasz dzisiejszy bohater-anonim, który sprytnie przyspieszył swoje opóźnione zamówienie karty graficznej.

Zamówienie karty graficznej przyspieszone po otrzymaniu słodkiej łapówki, czyli tort za RTX 3080

Cała sprawa jest dosyć tajemnicza. W rzeczywistości nie znamy zarówno sklepu, jak i tożsamości jegomościa widocznego na zdjęciu, ale sprawa wydaje się prosta, jak wynika z profilu e-torty.pl na Facebooku. Cukiernicy otrzymali zlecenie na śmietankowy tort z napisem „roczek razem”, wizerunkiem karty graficznej GeForce RTX i numerem zamówienia. Nie do końca zamazany kod pocztowy ewidentnie wskazuje na 42-202, czyli Częstochowę, gdzie siedzibę akurat ma sklep X-Kom.

Czytaj też: Test Navitel MR450 GPS NV. Oto zaawansowany wideorejstrator na lusterko

E-Torty.pl

Czytaj też: Co dzieje się z 3 nm procesem produkcyjnym Samsunga?

Łatwo więc połączyć fakty i domyślić się, który dokładnie sklep okazał się tak łasy na łakocie. Tamtejsi pracownicy nie tylko przyjęli tort, ale też wzięli na warsztat to konkretne zamówienie wskazane przez numer i zrealizowali je ledwie 3 dni po złożeniu zlecenia na wypiek i dostawę ciasta. Tak też w ręce szczęśliwca, który czekał na swoją kartę cały rok, wreszcie trafiła karta GeForce RTX 3080.