Reklama
aplikuj.pl

Next@Acer, czyli masa nowości na horyzoncie. Będzie też konkurs!

Next@Acer, masa nowości na horyzoncie., Acer

Już jutro, czyli w środę 10 listopada 2021 roku o godzinie 15:00 firma Acer rozpocznie swoją kolejną, poniekąd tradycyjną już konferencję. Na Next@Acer nie zabraknie zarówno nowych produktów, znanych z osobistości, jak i konkursu.

Konferencja Next@Acer już jutro. Przygotujcie się na quizy z nagrodami

Next@Acer będzie transmitowane na Facebooku firmy, jak i kanale YouTube Acer Polska na żywo. Doczekamy się wtedy prezentacji najważniejszych nowości, jakie zgotowała nam marka Predator, conceptD oraz Acer. Nie zabraknie zapewne zarówno tych koncepcyjnych produktów, które znajdą się na rynku dopiero za jakiś czas w nieco bardziej stonowanej postaci, jak i wielkich premier.

Czytaj też: Smartwatch do zadań specjalnych, czyli Grit X Pro od Polar

Wiele z produktów Acera będzie pielęgnowało zarówno dbałość o nasze zdrowie, jak i środowisko. Będą bowiem obejmować rozwiązania produkcyjne zarówno związane ze zrównoważonym rozwojem, jak i rozwiązania antybakteryjne (głównie specjalne powłoki). Doczekamy się nawet stworzonych wedle tych prawideł specjalnych wersji znanych już sprzętów.

Czytaj też: Sekrety nuklearnych okrętów podwodnych sprzedane podstawionemu agentowi FBI

Czy warto oglądać wydarzenie? Z pewnością tak, bo dla widzów streamu przewidziany jest konkurs Kahoot, w którym można wygrać 40 napojów PredatorShot, 7 czteropaków PredatorShot oraz dwa monitory Acer K3. Z kolei nagrodą główną jest komputer All in One Acer Aspire C 22 All in One.