Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na zdjęcia nowego Mercedes-AMG S63e 2022

Mercedes jeszcze nie ujawnił tego, kiedy dokładnie premierę zaliczy nowy AMG S63e, ale z pewnością już teraz ten model jest gotowy do produkcji. Dlatego też spodziewamy się debiutu wkrótce i to nawet na 2022 rok modelowy, bo te najnowsze zdjęcia nowego Mercedes-AMG S63e zdają się bowiem mówić same za siebie.

Zdjęcia nowego Mercedes-AMG S63e

Poniżej możecie podejrzeć, jak nowy Mercedes-AMG S63e 2022 (nazwa nie została jeszcze potwierdzona) wygląda obecnie z kamuflażem wyłącznie na tych elementach, które zdradziłyby jednoznacznie podleganie pod AMG. Ten duży hybrydowy sedan nadal jednak posiada stosowne maskowanie, ale z miesiąca na miesiąc staje się ono mniej okazałe.

Czytaj też: Nowe luksusowe BMW i Mercedesy nie stanieją. Firmy wywąchały zysk na ekskluzywności

Trudno jednak ukryć pod kamuflażem charakterystyczną maskownicę chłodnicy AMG Panamericana, obniżony prześwit, większe otwory wentylacyjne, poczwórny układ wydechowy i większe hamulce. Te wyróżniki będą tymi najbardziej rzucającymi się w oczy ulepszeniami wyglądu zewnętrznego w stosunku do standardowej Klasy S, chociaż zderzaki również otrzymają nieco ulepszony wygląd.

Czytaj też: Zdjęcia odświeżonego AMG A35. Co przygotowuje wydajnościowy oddział Mercedesa?

Szczegóły dotyczące układu napędowego tego sedana AMG, sprowadzają się wyłącznie do plotek, wedle których Mercedes połączy podwójnie turbodoładowany silnik V8 z silnikiem elektrycznym. Łączna moc szacowana jest na ponad 700 koni mechanicznych (514 kilowatów), ale ponoć firma szykuje jeszcze wydajniejszy wariant nowej Klasy S o mocy nawet 800 KM (588 kW).