Reklama
aplikuj.pl

Nowe produkty Acera, czyli owoce konferencji Next@Acer

Nowe produkty Acera, owoce konferencji Next@Acer, Next@Acer

Zgodnie z zapowiedziami konferencja Next@Acer była przepełniona wielkimi premierami. Nowe produkty Acera objęły wszystko – od monitorów i laptopów, po projektory i komputery stacjonarne, ale i tak najbardziej uwagę wśród tych debiutów przykuwa… kurtka.

Na konferencji Next@Acer ujawniono nowe produkty Acera

Zapowiedzi i ogłoszenia można tak naprawdę podzielić na kilka kategorii. Premiery doczekały się bowiem Chromebooki Acer w postaci modeli 514, Spin 514, Spin Enterprise 514, 515 i Spin 314, wyspecjalizowane laptopy ConceptD 3 16:10 oraz ConceptD 3 Ezel w 15-calowej wersji czy monitory dla profesjonalistów i graczy, zwieńczone projektorami laserowymi 4K.

Czytaj też: Intel zatrudnił kolejną ważną osobę z graficznego działu AMD

W ogłoszeniach dużo wagi przywiązano poszerzeniu oferty produktów stricte antybakteryjnych, które teraz w przypadku Acera obejmują nowe laptopy, monitory, myszki i klawiatury, a nawet kurtkę Eco-Shell wykonaną z kawy. Podobnie postąpiono z ekologiczną rodziną Vero, obejmującą produkty stricte ekologiczne i stworzone z myślą o środowisku.

Czytaj też: NVIDIA DLSS w kolejnych grach. Gdzie doczekacie się wyższej płynności?

Prezentację zwieńczyła premiera komputera Predator Orion 7000, który doczeka się procesora Intel Core nowej, bo 12. już generacji i który byłby idealnym nabytkiem do 55-calowego gamingowego biurka Predator. W najwyższej specyfikacji ten sprzęt będzie posiadał najwydajniejszego GeForce RTX 3090 i do 64 GB pamięci DDR5-4000.