Reklama
aplikuj.pl

Zapewnijcie sobie idealne rączki na rowerową kierownicę z Personomic

rączki na rowerową kierownic, Personomic

Robisz zdjęcia obu dłoni na kartce papieru, przesyłasz je do pracowników firmy Personomic, a ci wykorzystują je do stworzenia specjalnych, skrojonych specjalnie dla Ciebie rączek na kierownicę rowerową. Wszystko to za 59 euro, o ile zdecydujecie się na Kickstartera, bo później ta cena wzrośnie do 99 euro.

Idealne, bo spersonalizowane rączki na rowerową kierownicę

Na podstawie Waszych zdjęć są tworzone cyfrowe modele 3D obu Waszych dłoni i to na ich podstawie projektuje się następnie rączki, które są zoptymalizowane pod kątem komfortu, rozkładu nacisku i przyczepności. Zapewniają tym samym możliwie najwyższy poziom wygody, znacząco ponoć przewyższając uniwersalne rączki, które zwykle sprowadzają się do kawałka gumy.

Czytaj też: Elektryczny rower towarowy Fulpra L1 to sprzęt dostawczy zupełnie nowej klasy

Proces produkcji obejmuje wydruk niestandardowych form w 3D, które następnie wypełnia się silikonem. Dzięki temu finalna rączka jest miękka, lepiej tłumi wibracje i oferuje wyższą przyczepność, a jej montaż sprowadza się do nałożenia na kierownicę i ustabilizowania poprzez wkręcenie małej śrubki.

Czytaj też: Pierwsze takie antykłusownicze patrole w Afryce. Elektryczne motocykle w akcji

O kwestię kompatybilności musicie zadbać sobie sami, wiedząc, że te uchwyty będą miały wewnętrzną średnicę 22,2 mm, każdy z nich będzie miał 13 cm długości i powinien ważyć od 170 do 220 gramów na parę, w zależności od rozmiaru dłoni. Kupujący może z kolei wybrać zarówno wzór tekstury i kolor silikonu, jak i aluminiowych pierścieni.