Reklama
aplikuj.pl

Windows 11 miał przynieść emoji 3D, ale ich nie ma. Przynajmniej na razie…

Sterowniki NVIDIA dla Windowsa 11, GeForce 471.41 już do pobrania

Nowy system Microsoft, oprócz dużych ulepszeń, przyniósł też mniejsze nowości. A niektóre, takie jak emoji 3D, miał przynieść, ale finalnie okazało się, że obietnice pozostały tylko obietnicami, a Windows 11 oferuje tylko płaskie emoji.

Niespełnione obietnice systemu Windows 11

Podczas promocji nowego systemu, Microsoft chwiali się m.in. nowymi emoji, które trafią do dyspozycji użytkowników. Jasne, nie jest to ulepszenie, którego potrzebowalibyśmy do życia, ale jednak obietnica, której finalnie firma nie spełniła. W wydanej wczoraj kompilacji systemu w kanale dev pojawiły się Microsoft’s Fluent emoji, które wbrew zapewnieniom, są 2D zamiast 3D.

Czytaj też: Huawei Nova 9 4G – europejska premiera za rogiem. Poznaliśmy ceny

Tutaj możecie zobaczyć grafiki promocyjne tej funkcjonalności

A tutaj to, co finalnie do Windowsa trafiło. Różnica jest bardzo widoczna.

Czytaj też: Odświeżony Galaxy A12 2021 trafia do polskich sklepów

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, w której Microsoft nie dotrzymał swoich obietnic. Być może z czasem emoji 3D trafią do „jedenastki”, a może pojawią się w takich programach jak Outlook czy Teams. Jednak na razie mamy tylko przejaw fałszywego marketingu. Podobnie zresztą jest w przypadku obsługi aplikacji z Androida na Windowsie 11. Microsoft mocno tę funkcję reklamował, miała pojawić się na premierę, tymczasem teraz mówi się o październiku przyszłego roku…