Reklama
aplikuj.pl

Oto OnePlus Watch Harry Potter Edition – obowiązkowy gadżet dla każdego czarodzieja

Oto OnePlus Watch Harry Potter Edition - obowiązkowy gadżet dla każdego czarodzieja

OnePlus wypuścił kolejną edycję swojego zegarka, tym razem inspirowanego Harrym Potterem, co zresztą mówi już sama jego nazwa. To zdecydowanie nie jest gadżet dla mugoli.

OnePlus Watch Harry Potter Edition od razu rzuca się w oczy

Po edycji Cyberpunk 2077 przyszedł czas na jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, czyli Harry’ego Pottera. Smartwatch już na pierwszy rzut oka silnie nawiązuje do popularnej serii, bo mamy tutaj pasek z wegańskiej skóry ozdobiony wytłoczonym herbem Hogwartu, a także tematyczne tarcze. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie, bo oprócz herbu magicznej szkoły dostajemy też wzory nawiązujące do czterech domów. Niewielki akcent znalazł się także na jednym z przycisków, na którym umieszczono błyskawicę. OnePlus zadbał też o stosowne animacje i ikony, więc nie tylko oprawa nawiązuje do serii.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja Oppo Reno 7

Pod kątem specyfikacji nic nie uległo zmianie, więc jest to po prostu ten sam OnePlus Watch, tylko w innym wydaniu. Zegarek sprzedawany będzie też w pasującym do edycji, iście magicznym pudełku, zaś kupić go będzie można jeszcze w tym miesiącu. Największy minus – tylko w Indiach i nie wiadomo, czy OnePlus Watch Harry Potter Edition zostanie wprowadzony na inne rynki. Patrząc jednak na to, że Cyberpunk nie był dostępny poza Indiami, to możemy się spodziewać tego samego i w tym przypadku.

Czytaj też: Huawei Nova 9 4G – europejska premiera za rogiem. Poznaliśmy ceny

OnePlus ustalił cenę czarodziejskiego zegarka na 16 999 rupii, co w przeliczeniu daje nam około 890 zł.