Reklama
aplikuj.pl

Tesla testuje Cybertrucka. Spójrzcie na prototyp z bocznymi lusterkami

Tesla testuje Cybertrucka, prototyp Cybertrucka, Cybertruck

Tuż po tym, jak specyfikacja Cybertrucka Tesli wyparowała, do sieci wpadło nagranie, przedstawiające prace nad tym elektrycznym pickupem, które realizuje firma. Dokładniej mówiąc, już teraz Tesla testuje Cybertrucka w praktyce i ze zmianami projektowymi, choć przesunęła rozpoczęcie produkcji z obecnego roku, do końca następnego.

Nagranie potwierdziło, że Tesla testuje Cybertrucka i wyposażyła go zarówno w lusterka boczne, jak i zaawansowany system kierowniczy

Nagranie pojawiło się na Twitterze @TeslaHype i pokazuje nagranego Cybertrucka z oddali i w niestety bardzo niskiej jakości. Obejrzycie je poniżej i jeśli wykażecie się sokolim wzrokiem, dostrzeżecie zarówno lusterka boczne, jak i wyczujecie subtelny charakter każdego skrętu. Za każdym razem te wydają się bowiem zbyt małe, jak na zastosowanie wyłącznie układu kierowniczego na przednie koła. Tym samym ten ten pickup najwyraźniej zdradził swój układ kierowniczy dla tylnych kół.

Czytaj też: Specyfikacja Cybertrucka Tesli wyparowała. Co to oznacza?

https://twitter.com/TeslaHype/status/1450474366408536073

Czytaj też: Wakacje Polaków z elektrycznym samochodem. Czy tak się da?

Oba elementy jednak niespecjalnie zaskakują. Elon Musk już wcześniej wspominał o tym, że Tesla zapewni Cybertruckowi układ kierowniczy na tylne koła, aby poprawić jego promienie skrętu, podczas gdy dodanie lusterek bocznych było pewne przez prawo obowiązujące w USA.