Reklama
aplikuj.pl

Instagram umożliwia już dodawanie zdjęć z komputera

instagram kids, zaprzestano badań nad Instagramem, badań nad Instagramem

W końcu Instagram nie będzie ograniczał nas tylko do smartfona w kwestii dodawania zdjęć czy filmów. Będziemy mogli zrobić to z poziomu komputera.

Przeglądarkowy Instagram zyskuje więcej funkcji

Korzystanie z Instagrama na komputerze było do tej pory bardzo utrudnione. Nie mieliśmy w tej wersji wielu funkcjonalności, które dostępne były w aplikacji mobilnej. Na szczęście, dzięki wprowadzanym nowością, staje się ona coraz bardziej użyteczna. Można bowiem już komentować, korzystać z komunikatora, edytować informacje o profilu czy dodawać serduszka.

Czytaj też: Dokumenty Google ułatwią wstawianie różnych elementów do pliku

Najważniejsza i najnowsza zmiana dotyczy jednak podstawowej funkcji, czyli możliwości wstawiania zdjęć i filmów. Cały proces przebiega właściwie tak samo jak na telefonie. Możemy wybierać filtry, proporcje, dodawać kilka zdjęć i dokonywać podstawowej edycji. To dobra wiadomość dla każdego użytkownika, którego denerwowała konieczność przesiadania się pomiędzy urządzeniami, gdy chcieli skorzystać z funkcji, do której Instagram został stworzony.

Czytaj też: Żabka Jush wystartowała. Z dostaw do domu jako pierwsi skorzystają Warszawiacy

Niektórzy zapewne już mogą z tego korzystać, ale inni będą musieli trochę poczekać. Aktualizacja wdrażana jest bowiem po stronie serwera.