Reklama
aplikuj.pl

Zmiany w Diablo Immortal oraz… wymagania sprzętowe smartfonów?

diablo immortal

Blizzard podzielił się nowymi informacjami na temat Diablo Immortal. Choć do nadchodzących betatestów się nie dostaniemy, to jednak wprowadzane przez twórców zmiany brzmią w porządku.

Mobilne Diablo Immortal

Blizzard ogłosił start betatestów Diablo Immortal, ale nawet nie zaprzątamy Wam głowy tym, kiedy się odbędą, ponieważ dostaną się do nich tylko gracze z Kanady, Australii, Korei Południowej, Japonii oraz Chin. Prace nad Diablo Immortal jednak stale trwają i gra wygląda o wiele lepiej, niż to co nam pokazano po raz pierwszy.

Do gry trafiła nowa klasa postaci i jest to Nektomanta. Będą oni jedną z sześciu klas postaci, które będą dostępne w dniu światowej premiery gry.

Zmiany w Diablo Immortal

W Diablo Immortal zadebiutują nowe wersje systemów PvP. Wszyscy, którzy pragną zostać najlepszymi graczami PvP, będą mogli zrealizować swoją ambicję, ponieważ do Diablo Immortal trafi tablica wyników Pól Bitew. Dzięki niej będziecie mogli porównać wyniki z pozostałymi graczami na waszym serwerze. Blizzard wprowadził również zmiany dotyczące balansu klas, czasu na zabicie przeciwników i innych istotnych elementów Pól Bitew PvP.

Czytaj też: Wojownicy Multiversus – Gandalf kontra Kudłaty, Rick kontra Batman

Oprócz powyższych zmian wprowadzony został nowy system wyposażenia dla rozwiniętych postaci. W ramach zamkniętych beta-testów przedmioty z zestawów będą dostępne dla drugorzędnych miejsc na ekwipunek. Jeśli gracz wyposaży wystarczającą liczbę przedmiotów z danego zestawu, otrzyma dodatkową premię.

Każdy zestaw będzie się składał z takich samych sześciu elementów: rękawic, butów, dwóch pierścieni, amuletu i pasa. Pojawią się dwie niepowtarzalne premie: jedna za noszenie trzech, a druga za wyposażenie sześciu jego części. Możecie zatem nosić cały zestaw, aby otrzymać dwie zapewniane przezeń premie, lub połączyć po trzy elementy dwóch zestawów, aby otrzymać dwie różne, pomniejsze premie.

Czytaj też: Branża growa w rozkwicie. PS5 sprzedaje się jak szalone, a Resident Evil bije rekordy

Zestawy posiadają atrybuty związane z atakami podstawowymi, przeżywalnością/zdrowiem, szybkim poruszaniem się, obrażeniami zadawanymi z upływem czasu, wzywaniem przywołańców lub ograniczaniem kontroli wrogów, które można mieszać, aby dopasować je do własnego stylu gry.

Kontrolery w Diablo Immortal

Blizzard wysłuchał graczy i rozpoczął prace nad implementacją sterowania za pomocą kontrolerów. Aktualnie działające z grą pady to:

  • Kontroler bezprzewodowy do Xbox One
  • Kontroler bezprzewodowy do Xbox Series X|S
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2
  • Kontroler Xbox Adaptive Controller
  • DualShock 4
  • Razer Kishi

Wymagania sprzętowe Diablo Immortal

Premiera Diabla Immortal planowana jest na pierwszą połowę 2022 roku. Optymalizacja tytułu postępuje, ale na ten moment posiadacze Androida powinni mieć urządzenia, które spełni poniższe wymagania:

  • Procesor: Snapdragon 670 / Exynos 8895 lub lepszy
  • Karta graficzna: Adreno 615 / Mali-G71 MP20 lub lepsza
  • Pamięć RAM: 2 GB lub więcej
  • Wersja: Android OS 5.0 (Lollipop) lub nowszy