Reklama
aplikuj.pl

Już ponad 25 tysięcy użytkowników korzysta codziennie z aplikacji Allegro Lokalnie

Już ponad 25 tysięcy użytkowników korzysta codziennie z aplikacji Allegro Lokalnie

Aplikacja mobilna Allegro Lokalnie jest coraz popularniejsza wśród użytkowników serwisu. Nic dziwnego, bo nie tylko jest prosta w użytkowaniu, ale również daje dodatkowe korzyści.

Aplikacja Allegro Lokalnie coraz chętniej używana

Polacy są coraz bardziej zainteresowani kupnem i sprzedażą używanych rzeczy w sieci. Świadczą o tym statystyki, bo w ubiegłym roku aż 82% kupujących w internecie deklarowało, że jednocześnie kupuje lub sprzedaje przedmioty z drugiej ręki. I tutaj właśnie wkracza Allegro Lokalnie – coraz popularniejsza platforma handlu okazjonalnego.

Czytaj też: Android 12L – system specjalnie dla tabletów i smartfonów z dużym wyświetlaczem

Z naszych obserwacji wynika, że ponad 60% osób kupujących na Allegro jest również zainteresowanych sprzedażą swoich przedmiotów. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym właśnie ci klienci będą mogli prowadzić okazjonalną sprzedaż i tak w 2019 roku powstało Allegro Lokalnie. Aktualnie możemy pochwalić się wzrostem ilości odwiedzin serwisu na poziomie 105%. r./r. oraz wzrostem nowych użytkowników na średnim poziomie 30 % k./k. Kolejnym etapem rozwoju platformy było wdrożenie aplikacji mobilnej Allegro Lokalnie, która miała swoją premierę w październiku

mówi Karol Czupryński, Commercial Category Management Director w Allegro.pl.

Coraz chętniej też korzystamy z Allegro Lokalnie na urządzeniach mobilnych. Aplikacja jest bowiem bardzo intuicyjna, a wypełnienie formularza wystawienia przedmiotu zajmuje średnio 2 minuty. To bardzo zachęca do korzystania. Jednak jeśli to nadal mało, Allegro przygotowało promocję na start, w ramach której można skorzystać z dostawy za 0 zł i to niezależnie od wartości zakupów.

Czytaj też: Happy Fridays w T-Mobile – nawigacja za darmo na 60 dni

Aby skorzystać z promocji jako sprzedający wystarczy wystawić swój przedmiot przez aplikację Allegro Lokalnie. Promocją są objęte ogłoszenia Kup Teraz i Licytacje z dostawą do 11 zł. Co więcej, przedmioty objęte promocją są widoczne dla kupujących zarówno w aplikacji, jak i na stronie Allegrolokalnie.pl.