Reklama
aplikuj.pl

Wyciek GeForce Now – więcej informacji o niezapowiedzianych grach

geforce now

Powraca sprawa wycieku GeForce Now. Gracze dobrali się do dodatkowych informacji na temat produkcji znajdujących się w bazie danych NVIDII. Na kilka z tych gier czekam!

Wyciek GeForce Now

Jakiś czas temu doszło do wycieku bazy danych NVIDII, z którego dowiedzieliśmy się o potencjalnym istnieniu wielu produkcji. Sprawa powróciła, ponieważ do sieci trafiły dodatkowe informacje na temat tego, co kryła aplikacja producenta głównie kojarzonego z kartami graficznymi. Oto pełna, nowa lista.

Czytaj też: Portal w Battlefield 2042 wygląda jak główna część zabawy

Daty premier i tytuły

O ile na daty premier gier powinniśmy patrzeć z przymrużeniem oka, ponieważ deweloperzy często podają jakiekolwiek daty, a potem je po prostu aktualizują, to jednak już same tytuły raczej nie są zmyślone. Czego się zatem dowiadujemy z nowej listy?

Czytaj też: Kontrowersyjne mikrotransakcje Marvel’s Avengers nie przeszły

Wygląda na to, że Crytek rzeczywiście pracuje nad Crysis 4, ale podanie wstępnej daty wydania na 2024 wskazuje na to, że gra jest jeszcze we wczesnym etapie produkcji. To jednak nie jedyna rzecz warta zwrócenia uwagi. Dowiadujemy się, że w produkcji jest Final Fantasy IX Remake, który może przypominać odświeżone Final Fantasy VII Remake. Fani FF powinni zauważyć także Final Fantasy Tactics Remaster.

Gusta są oczywiście przeróżne, ale może interesować Was również istnienie Payday 3, Resident Evil 4 Remake, Resident Evil Outbreak, Returnal na PC, Tekken 8, Titan Quest 2, Tomb Raider 25th Anniversary czy Wreckfest 2!