Reklama
aplikuj.pl

Nowe screeny z GTA The Trilogy oraz start wstępnego pobierania

gta the trilogy

GTA The Trilogy wzięło nas z zaskoczenia. Tytuł zawierający trzy gry serii będzie miał swoją premierę już za sześć dni. Dziś możemy zobaczyć nowe zrzuty ekranu, który już zostały porównane z oryginałami.

GTA The Trilogy nadchodzi

GTA The Trilogy – The Definitive Edition zawiera tytuły, które zdefiniowały cały gatunek gier: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Każdy z nich został ulepszony dla nowej generacji sprzętu i będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One oraz PC poprzez Rockstar Games Launcher. Nie zapominajmy także o Grand Theft Auto San Andreas VR, które przeznaczone będzie dla gogli Oculus Quest 2.

Zestaw gier będzie dostępny w wersji cyfrowej od 11 listopada w sklepach PlayStation Store, Microsoft Store na Xbox, Nintendo eShop oraz Rockstar Games Launcher. Wersja pudełkowa na Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One ukaże się 7 grudnia.

Czytaj też: Wyciek GeForce Now – więcej informacji o niezapowiedzianych grach

Choć cyfrowa premiera GTA The Trilogy jest tuż za rogiem, to Rockstar dalej nie opublikował żadnych materiałów z rozgrywki i dalej trzyma wielu graczy w niepewności. Zamiast gameplayu otrzymaliśmy jednak nowe zrzuty ekranu z gry, które zostały zestawione przez fanów z oryginalnymi lokacjami. Rzućcie okiem na te zmiany! Wydaje mi się, czy San Andreas prezentuje się najlepiej z całej trylogii?

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/qn18ge/old_gta_vs_remastered_version_its_okay/

GTA The Trilogy The Definitive Edition wprowadza nowoczesne ulepszenia sterowania, w tym poprawione celowanie i namierzanie, odświeżone koła wyboru broni i stacji radiowej, zaktualizowane minimapy z lepszą nawigacją, która pozwala graczom ustalać własne punkty nawigacyjne w drodze do celu i znacznie więcej. Wersja na Nintendo Switch zawiera także dedykowane dla Switch sterowanie, w tym przybliżanie i zmienianie widoku za pomocą ekranu dotykowego, a także swobodne celowanie analogowymi kontrolerami Joy-Con.

Wśród innych ulepszeń tych trzech tytułów znajdują się m.in. przebudowany od podstaw system oświetlenia; poprawione cienie, pogoda i odbicia światła; ulepszone modele postaci i pojazdów, a także zwiększona rozdzielczość tekstur budynków, broni, dróg, wnętrz i nie tylko. GTA The Trilogy – The Definitive Edition zawiera także wiele ulepszeń otoczenia, gładsze powierzchnie i wydłużony dystans wyświetlania obiektów, co wprowadza w uniwersum gry nową głębię i przejrzystość.

Pre-load GTA The Trilogy

Jak donoszą gracze – na konsolach Xbox oraz Nintendo Switch rozpoczęło się wstępne pobieranie tytułów.

Czytaj też: Rewelacyjne wyniki EA i Take-Two, ale jeden projekt trafił do kosza

Gracze mogą już teraz pobrać tytuły na swoje konsole, a zapewne tuż przed premierą wskoczy jakaś mniejsza aktualizacja. Dzięki temu 11 listopada będzie można od razu rozpocząć zabawę, bez czekania.