Reklama
aplikuj.pl

Nowe misje w Assassin’s Creed Valhalla już dzisiaj!

valhalla

Assassin’s Creed Valhalla to oczko w głowie Ubisoftu. Zespoły tworzące serię nigdy nie zawodzą, a gracze regularnie wracają do świata Eivor. Gra po raz kolejny otrzymała masę darmowej zawartości.

Darmowe misje w Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla często jest zestawiany z produkcją CD Projekt RED. Pierwsza pokazuje bowiem, czym mógłby być dzisiaj Cyberpunk 2077, gdyby premiera odbyła się bez problemów technicznych. Valhalla otrzymała już masę darmowej zawartości (w tym nowe misje!), a gracze do tego mogą bawić się w różnych, ograniczonych czasowo wydarzeniach fabularnych.

Czytaj też: Ubisoft traci pracowników, więc szykowane są podwyżki

Zanim jednak Cyberpunk 2077 też będzie nas rozpieszczał dużymi dodatkami i nowymi, małymi DLC, to musi minąć jeszcze trochę miesięcy by gra nabrała odpowiedniego stanu. Fani przygód Asasynów nie muszą jednak czekać i już dzisiaj przystąpią do nowych zadań.

Dziki Łów w Assassin’s Creed Valhalla

Czas jesiennych zbiorów to rozpoczęcie święta Oskoreia oraz Dziki Łów Odyna, kiedy to zmarli wstają z grobów i w szalonym korowodzie polują na najsłabszych spośród żywych. Jako Eivor będziemy bronić Kruczej Przystani przed tym upiornym zagrożeniem i udowodnimy, że Klan Kruka nie będzie łatwym łupem. W ramach tego bezpłatnego, ograniczonego w czasie wydarzenia, uzyskamy dostęp do nowych aktywności oraz zadań, poznamy nową, tajemniczą postać i zgarniemy mnóstwo cennych nagród. Święto Oskoreia będzie trwało od 11 listopada do 2 grudnia.

Czytaj też: Grafika z Mass Effect 5 rozbudza wyobraźnię, a gracze dokończyli prace twórców

Nowe zadania dostępne w trakcie Święta Oskoreia będą koncentrowały się na obronie Kruczej Przystani przed agresywnymi duchami. W obliczu tego nieziemskiego zagrożenia, pomocną dłoń wyciągnie do nas nowy mieszkaniec osady, Obłąkany Mnich, którego poznamy w zadaniu „W obronie osady”. Gdy już zajmiemy się antykami Mnicha, sprawdzimy swoje szare komórki w zadaniu „Honorowa śmierć „. Jego celem będzie rozwikłanie zagadki poległego wojownika, którego imię jest zapisane wśród imion tych, których wszyscy pamiętają, lecz nikt nie potrafi ich rozpoznać. Brzmi tajemniczo!

Grobowce Poległych w Assassin’s Creed Valhalla

Grobowce Poległych to darmowy dodatek do Assassin’s Creed Valhalla wprowadzony w ramach aktualizacji. Po wgraniu patcha na mapie świata gry pojawią się cztery dodatkowe grobowce do eksploracji.

Te zagadkowe mogiły kryją się w plątaninie podziemnych jaskiń, a śmiałkowie znajdą w nich opowieści o tajemnicach z dawno minionych dziejów oraz łupy, którym nikt się nie oprze. Gracze będą musieli wykorzystać swoje swoje umiejętności parkouru, aby przedzierać się przez grobowce pełne niebezpieczeństw. Uważać będzie trzeba zwłaszcza na pułapki i trucizny.