Reklama
aplikuj.pl

Gameplay GTA The Trilogy dzieli graczy. Szykuje się kontrowersyjna gra!

gta the trilogy

Do sieci trafiły przedpremierowe pokazy GTA The Trilogy. Rockstar nie pokazał rozgrywki, więc gracze zrobili to sami. Wiemy już zatem, jak prezentuje się zabawa w odnowionych grach!

GTA The Trilogy bez pokazu gry

Rockstar nie zdecydował się pokazać materiałów z rozgrywki z GTA The Trilogy. Ruch kontrowersyjny, który jeszcze może zostać naprawiony w przeciągu najbliższych godzin, ale póki co – oficjalnego materiału wideo nie ma.

Czytaj też: EA przywraca dawny hit do życia. Burnout, Ultima – co może powrócić?

Tytuł stanie się jednak dostępny dla graczy już lada moment i niektórzy gracze znaleźli sposób na obejście limitów czasowych, które miały bronić tytuł przed przedwczesnym włączeniem gier. W sieci pojawiają się zatem kolejne nagrania z gry czy zrzuty ekranów.

Gameplay GTA The Trilogy od graczy

Gracze umieszczają w Internecie coraz więcej materiałów, które starają się ukryć przed wydawcą. Na Reddicie znajdziemy materiały z GTA San Andreas.

Na YouTube gracz z Nowej Zelandii umieszcza dłuższe streamy z rozgrywki z Vice City i GTA 3.

Co wiemy dzięki wyciekom?

Co zaskakujące, materiały od graczy potrafią rodzić więcej pytań, niż mieliśmy wcześniej!

Rzut oka na ustawienia GTA Vice City zdradza, że w grze istnieje ustawienie odpowiedzialne za celowane w widoku pierwszoosobowym. Może to oznaczać, że czeka nas niespodzianka i w odnowionej trylogii pojawi się widok „z oczu” bohatera tak jak zrobiono to w GTA 5 czy Red Dead Redemption 2.

Czytaj też: GTA 4 Remastered pojawi się szybciej niż myślimy?

Gracze, którzy mogą już bawić się w odnowionych odsłonach gier zwracają uwagę na poprawki animacji postaci dzięki czemu starcia z przeciwnikami wyglądają bardziej współcześnie. Do tego pojawia się koło wyboru broni, które aktywuje spowolnienie czasu. I tak – kody działają!

Są jednak gracze, którym po prostu nie podoba się kształt definitywnych edycji gier z serii GTA. Punktują oni to, że w Vice City czy GTA 3 dalej nie możemy pływać, a zasięg rysowania obiektów nie dotyczy przechodniów i pojazdów.