Reklama
aplikuj.pl

Najmniejsza i najlżejsza pompka rowerowa. Firma Prestacycle ujawniła wiele nowości

Najmniejsza i najlżejsza pompka rowerowa, Prestacycle

Prestacycle ujawniła właśnie szereg nowości w swojej ofercie. Mowa o ulepszonej pompce z nabojami CO2, narzędziu wielofunkcyjnym PrestaRatchet, czy tytułowej tradycyjnej pompce. Mini Pump, to na ten moment najmniejsza i najlżejsza pompka rowerowa.

Czytaj też: Elektryczny skuter Tatamel firmy Icoma zmieści się pod Waszym biurkiem

Mini Pump od Prestacycle, to najmniejsza i najlżejsza pompka rowerowa

Tylko dwie grupy ludzi wśród nas przejmują się w ogromnym stopniu każdym gramem. Z jednej strony są ci, sięgający często po celofanowe woreczki strunowe, a z drugiej rowerzyści. Ten jednak w razie awarii w trasie wymaga narzędzi do szybkiej naprawy, które mogą ważyć swoje i dlatego firmy pokroju Prestacycle dbają o to, aby podręczny zestaw naprawczy był możliwie najlżejszy.

Czytaj też: Pierwsze takie antykłusownicze patrole w Afryce. Elektryczne motocykle w akcji

Mini Pump świetnie to obrazuje, jako „miniaturowa pompka”, mierząca tylko 10,16 centymetrów i ważąca 24 gramy. Komfort korzystania z niej oraz ogólną skuteczność z pewnością już sobie wyobrażacie, ale w rzeczywistości to dzieło PrestaRatchet jest wytrzymałe, bo jest w stanie napompować opony do ciśnienia rzędu 120 PSI. Cena jest dosyć spora – przyjdzie Wam za nią zapłacić całe 24,95 dolarów.