Reklama

Marka TicWatch wkracza na polski rynek

Marka TicWatch wkracza na polski rynek

Zegarki TicWatch z WearOS mogą być Wam znane. Do tej pory nie były dostępne w Polsce, to się jednak zmieniło, bo w końcu marka wkracza na nasz rynek, a smartwatche są już dostępne m.in. na mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, euro.com.pl oraz w ofercie sieci Orange.

Modele TicWatch dostępne na polskim rynku

Smartwatche stają się coraz popularniejsze, a według prognoz Mordor Intelligence, rynek smartwatchy w latach 2021-2026 będzie rósł w tempie 14,5 proc. rocznie. Te niewielkie urządzenia oferują coraz to więcej funkcjonalności, a także pozwalają na monitorowanie tętna i saturacji, snu, stresu czy wyników podczas ćwiczeń fizycznych. Trudno więc się dziwić, że sięga po nie coraz więcej osób.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja Motoroli Edge 30 Ultra

Na polskim rynku mamy już sporo modeli różnych firm, a teraz dołącza do nich także 8 zegarków od TicWatch. oferują one m.in. funkcję TicHealth, która w zależności od modelu, oprócz monitorowania saturacji (TicOxygen) i tętna (TicPulse), daje możliwość monitorowania snu (TicSleep), a także poziomu stresu (TicZen) – urządzenie będzie przypominać o wykonywaniu ćwiczeń oddechowych w ciągu dnia (TicBreathe). TicWatch Pro 3 Cellular/LTE posiada możliwość obsługi eSIM, natomiast TicWatch Pro 3 Cellular/LTE, TicWatch Pro 2020, TicWatch Pro S 2021 spełniają normy IP68, a TicWatch GTH, TicWatch E2 i TicWatch S2 normy 5 ATM i są wodoszczelne, dzięki czemu sprawdzą się podczas uprawiania sportów wodnych.

Z kolei modele TicWatch Pro 3 Cellular/LTE, TicWatch Pro 2020 oraz TicWatch S2 dedykowane są osobom, które nie stronią od bardziej ekstremalnych aktywności. Spełniają bowiem wojskowy standard MIL-STD-810G, gwarantujący działanie w wyjątkowo ekstremalnych warunkach, m.in. w temperaturze do -20ºC i do 50ºC.

Nie zabrakło też pozycji dla tych, którym zależy na płatnościach zbliżeniowych. Moduł NFC znalazł się w smartwatchach TicWatch Pro 3 Cellular/LTE i TicWatch Pro S 2021.

Czytaj też: Caviar przygotował specjalny iPhone 13 Pro… z zębem T-Rexa!

Na mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, euro.com.pl, morele.net oraz ofercie sieci Orange kupimy:

  • TicWatch Pro S 2021 za 1199 zł,
  • TicWatch Pro 3 Cellular/LTE za 1799 zł,
  • TicWatch Pro 2020 w cenie 1099 zł,
  • TicWatch E2 za 799 zł,
  • TicWatch S2 kosztujący 699 zł,
  • TicWatch GTH w cenie 399 zł.