Reklama
aplikuj.pl

Seria Honor 60 zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Sprzedaż serii Honor 50 pokazała, że fani czekali na powrót flagowców

W czerwcu Honor zaprezentował nam serię Honor 50, a już niedługo możemy zobaczyć kolejną generację flagowców producenta. A przez „niedługo” rozumiemy grudzień tego roku.

Plotki mówią, że Honor 60 pojawi się w grudniu

Seria Honor 50 debiutowała w czerwcu, będąc dla firmy nowym startem po odłączeniu się od Huawei’a. Smartfony bowiem zaczęły ponownie oferować usługi Google, a do tego stanowią całkiem niezły sprzęt. Tymczasem doniesienia wskazują, że już za chwilę doczekają się bezpośrednich następców. na profilu WHYLAB na Weibo pojawiła się bowiem grafika, pokazująca zarys tylnego panelu nowego Honora, wraz z informacją o premierze i kilkoma szczegółami specyfikacji.

Czytaj też: Smartfony których producentów dostaną Androida 12 wraz z Material You?

Grafika zdradza, że Honor pozostanie przy kształcie wyspy, składającej się z dwóch okręgów. Ponadto model podstawowy i Pro będą obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 66W, zaś SE – 40W. Już sama ta informacja wystarczyła, by na chińskiej platformie certyfikacyjnej 3C odnaleźć kilka zbliżających się modeli marki Honor obsługujących ładowanie 66W. Są to: GIA-AN00, ELZ-AN00, TNA-AN00, ANY-AN00 i LSA-AN00. Możliwe więc, ze wśród nich znalazł się właśnie Honor 60 i Honor 60 Pro.

Czytaj też: Masz smartwatch z Wear OS? Możesz już korzystać z przeglądarki Samsung Internet

Na razie jednak nie mamy na ten temat więcej informacji, więc na jednym przecieku nie ma co się opierać. Będziemy śledzić ten temat i jeśli pojawi się coś nowego – damy Wam znać.