Reklama
aplikuj.pl

Składany Pixel idzie w odstawkę? Google podobno anulowało projekt

Składany Pixel idzie w odstawkę? Google podobno anulowało projekt

W czasie, gdy większość producentów smartfonów wypuszcza lub szykuje własne składane urządzenia, nieuniknionym wydawało się, że powstanie też składany Pixel. I takie informacje krążyły od dłuższego czasu, jednak najnowsze doniesienia wskazują, że Google chyba zrezygnowało z tego pomysłu.

O tym, że składany Pixel powstaje, mówiło się od dłuższego czasu. Urządzenie miało nawet zadebiutować jeszcze w tym lub na początku przyszłego roku. Google stanęłoby tym samym do walki z Samsungiem, zarówno na rynku amerykańskim, jak i europejskim.

Wygląda jednak na to, że składany Pixel nie ujrzy światła dziennego, a przynajmniej nie w najbliższym czasie

Takie doniesienia pojawiły się właśnie w sieci. Wydaje się, że Google nie jest zbyt pewne tego modelu i dlatego postanowiło wstrzymać się z produkcją. Cóż, dokładnych powodów niepewności nie znamy, ale doszło do nas kilka plotek o tym smartfonie, a te zdecydowanie nie wskazywały na to, żeby składany Pixel mógł zagrozić takiemu Galaxy Z Fold 3.

Czytaj też: Seria Honor 60 zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Być może Google chce dać sobie więcej czasu na opracowanie odpowiednio innowacyjnych technologii, które faktycznie mogłyby pozwolić wybić się takiemu modelowi. A patrząc na ilość błędów, jakie w ostatnim czasie zgłaszają posiadacze Pixel 6 i Pixel 6 Pro, mamy nadzieję, że w tym przypadku obietnice faktycznie będą miały odbicie w finalnym produkcie.