Reklama
aplikuj.pl

Dron w Cyberpunk 2077 dostępny dzięki modom

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 wciąż otrzymuje nowe modyfikacje i zapewne jeszcze przez lata gra będzie się cieszyć nową zawartością od graczy. Nie często jednak trafia się tak dobry mod!

Cyberpunk 2077 – powoli do celu

Cyberpunk 2077 będzie się zmieniał jeszcze długo. Twórcy wciąż najbardziej skupiają się na tym projekcie i dopracowują tysiące rzeczy, które zawiodły graczy na premierę. Choć wiele rzeczy jest wykonanych fantastycznie (nominacje do nagród The Game Awards 2021 w końcu nie biorą się z niczego), to jednak masa rzeczy wciąż wymaga poprawy.

Czytaj też: Złota era modów GTA San Andreas nadciąga? GTA The Trilogy złamane

Jako gracze możemy tylko podglądać prace twórców na Steam i wiemy, że ostatnia wersja testowa została opublikowana 20 dni temu i od tamtej pory nie było żadnych zmian. Czyżby zatem była to wersja gry, która trafi wkrótce do graczy? 11 listopada pojawił się za to plik „Cyberpunk 2077 Bonus Content”, który ma prawie 3 GB. Zdaje się zatem, że wraz z kolejną aktualizacją dostaniemy również nową zawartość do ogrywania. Wydaje się jednak, że nowy patch pojawi się dopiero w 2022 roku, ponieważ na to właśnie wskazuje oficjalny plan aktualizacji Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 zmodowany

Gracze również nie zapominają o produkcji i w tytule praktycznie bez przerwy bawi się kilkutysięcy graczy, a sama marka jest na tyle potężna, że jeszcze długo Cyberpunk 2077 pozostanie z nami. No i nie zapominajmy również o dwóch ogromnych dodatkach, które gra ma jeszcze otrzymać.

Jak jednak wspominałem, nowy patch pojawi się zapewne dopiero w 2022 roku, a wielu graczy chciałoby już nową zawartość do gry. Pecetowcy mogą w takiej sytuacji skorzystać z modów i jeden z ostatnich z nich jest tak dobry, że aż chciałoby się, aby pojawił się on naprawdę w którymś z darmowych DLC!

Czytaj też: Nominacje The Game Awards 2021. Dla kogo growy Oscar?

Nano Drone to modyfikacja wprowadzająca do gry drona. Nie jest to jednak prostu mod, w którym poruszamy kamerą i po prostu widać, że autor poświęcił mu sporo czasu. Nasz dron jest odpowiednio udźwiękowiony, a jego zdobycie odbywa się poprzez normalny zakup w świecie gry.

Sam Nano Drone ma baterie oraz ograniczony zasięg działania, które można poprawiać poprzez jego rozwijanie! Na wyższych poziomach rozwoju możemy spodziewać się, że Nano Drone umożliwi nam również otwieranie drzwi na odległość, co początkowo nie jest możliwe. To jednak nie wszystkie opcje! Zobaczcie modyfikację w akcji.