Reklama
aplikuj.pl

Ważna aktualizacja Guardians of the Galaxy dla posiadaczy PS4 i Series S

guardians of the galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy wpadło na rynek i po prostu zamiotło. Wiele osób miało małe oczekiwania, a okazało się, że dostaliśmy jedną z najlepszych gier roku. Teraz pora na pierwszą dużą aktualizację.

Oby Marvel’s Guardians of the Galaxy się sprzedało

Marvel’s Guardians of the Galaxy przekonało do siebie wielu graczy swoimi znakomitymi recenzjami. Tytuł po raz pierwszy został zaprezentowany dość przeciętnie i zniechęcił sporo osób, ale finalna jakość gry się broni. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że przełoży się to na bardzo dobrą sprzedaż gry i dostaniemy Marvel’s Guardians of the Galaxy 2.

Czytaj też: Sprzedaż konsol idzie znakomicie. Wyniki sprawią, że złapiecie się za głowę

Sam po przejściu Marvel’s Guardians of the Galaxy złapałem się na tym, że gdy skończyłem już tytuł i pewnego dnia włączyłem konsolę to miałem ochotę na jeszcze więcej przygód zabawnych bohaterów. Jeśli jednak dopiero będziecie zaczynali swoją przygodę z grą, to otrzymacie jeszcze lepszy tytuł, niż ja ogrywałem.

Aktualizacja Marvel’s Guardians of the Galaxy

Nowa łatka Marvel’s Guardians of the Galaxy, w przeciwieństwie do poprzednich, dodaje do gry trochę nowych rozwiązań. Wcześniej występowały w patchach tylko poprawy stabilności i błędów, a teraz mamy kilka ciekawostek.

Posiadacze najmocniejszych wersji konsol aktualnej generacji mogą wypróbować nowy tryb jakości gry. Dotychczas mieliśmy opcję grania w 1080p i 60 fps oraz 4K i 30fps. Sam wybrałem tryb jakości grafiki, ponieważ w tej przygodzie dla pojedynczego gracza nie będzie nam brakowało dodatkowych klatek, a oprawa w 4K jest niesamowita. To jedna z najładniejszych gier tej generacji. A teraz będzie jeszcze ładniejsza! Eidos Montreal dodali bowiem tryb grafiki oferujący ray-tracing, jednakże nie zdradzono, jak wpływa to na rozdzielczość czy płynność gry.

Czytaj też: Obcy Izolacja powraca! Tytuł zadebiutuje na kolejnych platformach mobilnych

Gracie jeszcze na poprzedniej generacji konsol? W takim wypadku pewnie narzekacie trochę na to, że konsola jest już za słaba, bo Marvel’s Guardians of the Galaxy na Xbox One działa w 720p, a na PS4 w 900. Posiadacze PS4 po patchu mogą jednak liczyć na poprawki w płynności działaniu gry.

Co ciekawe, świetna zmiana pojawiła się dla graczy Xbox Series S! Ta bardzo tania konsola aktualnej generacji oferuje nową opcję, która pozwala odblokować klatkarz. Rozgrywka będzie się odbywała od 30 do 60 fps, ale na pewno jest to lepsza opcja, niż być zmuszonym do 30 fps. Deweloper ostrzega jednak, że w przypadku tego trybu będzie występowało „rwanie obrazu” i lepiej jest posiadać telewizor z opcją VRR, który zapobiegnie występowaniu tego efektu.