Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze plotki na temat Galaxy Z Fold4 i Z Flip4

Nowe składane urządzenia Samsunga zadebiutowały w sierpniu, jednak już teraz pojawiły się pierwsze przecieki na temat ich bezpośrednich następców, czyli Galaxy Z Fold4 i Z Flip4.

Galaxy Z Fold4 i Z Flip4 w świetle pierwszych plotek z Korei

Oczywiście należy pamiętać, że mamy do czynienia z niepotwierdzonymi doniesieniami, które na tym etapie mogą być tylko czyimś wymysłem, a nawet jeśli nie, to Samsung ma dużo czasu na zmiany. Dlatego też traktujcie je z dużą dozą powściągliwości.

Czytaj też: iPhone 14 z USB? Tak, ale…

Ale wracając do rzeczy. Koreańskie źródło twierdzi, że nowa generacja składaków Samsunga przyniesie w obu modelach technologię aparatu pod wyświetlaczem. W Galaxy Z Fold3 taki aparat do selfie znalazł się tylko w ekranie wewnętrznym, ale w Fold4 taką technologię producent zastosuje też w ekranie zewnętrznym. W przypadku Galaxy Z Flip4 sprawa nie jest taka oczywista, bo podobno Samsung opracowuje dwa prototypy – jeden z aparatem pod wyświetlaczem, a drugi z tradycyjnym otworem. Firma planuje również ulepszenie zawiasów w obu modelach.

Mówi się, że Galaxy Z Fold4 przyniesie znaczne ulepszenia pod kątem aparatów, choć tutaj przeciek nie precyzuje fotograficznych możliwości, jednak mają być one zbliżone do tego, co obecnie oferują smartfony z wyższej półki. Ponadto,  Flip4 otrzyma lepszą odporność na wodę i kurz, a także taką samą pojemność baterii i rozmiar zewnętrznego wyświetlacza jak Flip3.

Czytaj też: Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymują nieoczekiwaną aktualizację. Naprawi błędy?

Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutował. Poznajcie jego cenę i specyfikacje

Premiera Galaxy Z Fold4 i Z Flip4 ma odbyć się w podobnym okresie co debiut tegorocznych składaków, czyli w okolicach sierpnia 2022 roku.