Reklama
aplikuj.pl

Masz telefon na kartę w Orange? Poznaj nowe zasady w usługach bez limitu

Orange rozdaje darmowe 32 GB

Posiadacze oferty na kartę w Orange lub ci, którzy dopiero mają zamiar z niej skorzystać, powinni zerknąć na zmiany, które operator wprowadził w usługach bez limitu.

Co zmienia się w usługach bez limitu w Orange na kartę?

Ogłoszone zmiany nie są, na szczęście, niczym złym dla klientów. Są to raczej drobne usprawnienia, które powinny wpłynąć na komfort użytkowania oferty, bo jak twierdzi operator, pozwolą one na nieograniczone korzystanie z telefonu i swobodę z surfowania po sieci.

Czytaj też: Google dodaje do kolejne języki do aplikacji Look to Speak

Orange wprowadza zmiany  zmiany w regulaminach usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” (wersja jednorazowa i cykliczna), które dotyczą postanowień odnoszących się do zachowania usługi w sytuacji jej ponownego włączenia lub automatycznego odnowienia.

Dodatkowo:

  • Dni ważności z kolejnych aktywacji usługi sumują się. Można włączać kolejne wersje usługi w dowolnym momencie i niemal dowolnie je ze sobą łączyć.
  • Orange doda do siebie także gigabajty z kolejnych aktywacji oraz automatycznych odnowień usługi, aby nigdy nie zabrakło internetu w usłudze.
  • Upraszczono przejście ze starej wersji bez limitu (bez MMS-ów) do aktualnej usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Dni ważności oraz zgromadzone w starej usłudze gigabajty zostaną przeniesione.

Czytaj też: Messenger i Instagram z domyślnym szyfrowaniem end-to-end? Będzie, ale jeszcze nie teraz

Usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” za 30 zł na 31 dni można włączyć:

  • wysyłając SMS o treści START pod 630 (koszt SMS do Orange)
  • w aplikacji Mój Orange (otrzymasz wtedy 2x większy pakiet gigabajtów).