Reklama
aplikuj.pl

Odświeżone Audi A6 nadchodzi. Skromny kamuflaż sugeruje liczne zmiany

Odświeżone Audi A6, Audi A6

Audi testuje obecnie prototypy swojego kultowego sedana, czerpiącego wiele ze „starszego brata” w formie A8. Najnowsze zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, że odświeżone Audi A6 nadchodzi, a obecne na testowych egzemplarzach maskowanie wskazuje, jakich zmian powinniśmy oczekiwać.

Najnowsze zdjęcia pokazują odświeżone Audi A6 w testach

Nie liczcie jednak na to, że odświeżone Audi A6 będzie znacząco różniło się od tego, co do zaoferowania ma obecny model. Zdjęcia potwierdzają, że przednie reflektory zachowają kształt, choć powinny doczekać się nowej sygnatury wnętrza. Pomijając je, są szanse, że subtelne zmiany nie ominęły maskownicy, przeprojektowanych wlotów powietrza oraz zderzaka, co w przypadku tyłu powinno przyjąć podobny charakter i ograniczyć się do odnowionego zderzaka i nowej grafiki tylnych świateł.

Wewnątrz Audi powinno wprowadzić tylko kilka drobnych zmian, a większość z nich będzie prawdopodobnie dotyczyć systemu informacyjno-rozrywkowego. Podobna waga zmian zajdzie też pod maską, gdzie może zabraknąć kilku jednostek. Więcej informacji niestety nie jest dostępnych na ten moment, ale oczekuje się, że odświeżone Audi A6 zadebiutuje w przyszłym roku i na rynek trafi na 2023 rok modelowy.