Reklama
aplikuj.pl

Nie chcesz kupować iPhone’a? Wynajmij go od iMad

face id, iphone 14, imad, Apple przedstawiło nową generację smartfonów. Oto iPhone 13

Po Banku BNP Paribas, kolejna firma zdecydowała się na zaoferowanie długoterminowego wynajmu iPhone’a. iMad, jako autoryzowany serwis i sprzedawca Apple, nie ogranicza się jednak tylko do smartfonów.

Kupno smartfona powoli przestaje być jedyną opcją wymiany posiadanego urządzenia na nowe. W Polsce pojawiła się bowiem usługa wynajmu smartfonów. Pierwszy był Bank BNP Paribas, a teraz na podobny krok zdecydował się autoryzowany serwis i sprzedawca sprzętu Apple – firma iMad. Jest to całkiem wygodna opcja, w ramach której wynajmiemy nie tylko iPhone’a, ale także iPada, iMaca i Apple Watch.

Czytaj też: Aparat 200 Mpix w smartfonie. Pierwszy nie będzie Samsung?

Okres wynajmu trwa 24 miesiące, ale po roku można wymienić urządzenie na nowe. Opłaty miesięczne wynoszą 3% wartości urządzenia, a podczas rozpoczęcia wynajmu obowiązuje nas jeszcze opłata startowa. iMad oferuje także pakiet ochronny, za który należy zapłacić 20 zł miesięcznie.

Ile kosztuje wynajem sprzętu Apple u iMad?

Przykładowo, taki iPhone 13 Pro Max 512 GB będzie kosztował nas 225 zł miesięcznie i 359,95 zł na start. Z kolei koszt wynajmu Apple Watch Series 7 41 mm Cellular wynosi 99 zł miesięcznie i 122,45 zł na start. Jedną z najdroższych opcji jest wynajem iMaca Intel i7 Retina 5K 27″ 512 GB, tutaj mowa już opłacie miesięcznej w wysokości 395 zł i 574,95 zł przy zawieraniu umowy.

Czytaj też: OnePlus 10 Pro może nieźle namieszać z taką specyfikacją!

Czy to się opłaca? Cóż, na to musicie odpowiedzieć sobie sami.