Reklama
aplikuj.pl

vivo Watch 2 pozuje na nowych renderach zdradzając szczegóły specyfikacji

vivo Watch 2 pozuje na nowych renderach zdradzając szczegóły specyfikacji
vivo Watch

Wygląda na to, że w najbliższym czasie vivo zaprezentuje nam kolejną generację swoich smartwatchy. vivo Watch 2 stał się bowiem bohaterem najnowszych doniesień.

vivo Watch 2 – okrągła tarcza, wsparcie dla połączeń i…

Poprzednia generacja smartwatchy vivo debiutowała we wrześniu ubiegłego roku. Najwyższy więc czas na kolejny model i sądząc po przeciekach, możemy się go spodziewać w nieodległej przyszłości. vivo Watch 2 pojawił się na pierwszych renderach, które ujawniają nam okrągły kształt tarcz, a także dwa rodzaje pasków – skórzany i silikonowy. Dzięki temu też dostajemy wgląd w kilka możliwości tych zegarków.

Czytaj też: Premiera serii Honor 60 już za kilka dni. A firma zdradza coraz więcej

Na zdjęciu widać obsługę połączeń głosowych, co jest zgodne z poprzednimi doniesieniami o pojawieniu się w Watch 2 funkcji eSIM. Widać też funkcję monitorowania tętna, GPS i licznik kroków, co jest raczej podstawowym wyposażeniem współczesnych inteligentnych zegarków. Przeciek podsuwa nam też informację o pojemności baterii – 501 mAh, co pokazuje, że vivo przynajmniej pod tym względem ulepszy nową generację.

Czytaj też: Luka w chipsetach MediaTek mogła doprowadzić do podsłuchiwania

Data premiery nadal jest nieznana, więc pozostaje nam śledzić kolejne przecieki, być może w najbliższym czasie dowiemy się czegoś na ten temat.