Reklama
aplikuj.pl

Sterowniki NVIDIA GeForce 497.09 już dostępne. Co nowego?

Możecie już pobrać najnowsze sterowniki NVIDIA GeForce 497.09 WHQL, które zdradziły istnienie odświeżonej karty graficznej GeForce RTX 2060 12 GB w podsumowaniu tego, co przyniosły. Jak wygląda jednak strefa gier?

Czytaj też: Pierwsze karty graficzne Innosilicon. Napędza je GPU Fantasy One od Imagination

Nowe sterowniki NVIDIA GeForce 497.09 już do pobrania

497.09 WHQL do pobrania albo ze strony internetowej NVIDIA, albo z poziomu aplikacji Experience, wprowadzają optymalizację dla gry „Icarus”, a w tym zapewnienia jej wsparcia technologii NVIDIA DLSS oraz RTX. DLSS trafił też razem ze specjalną optymalizacją do gry „Chorus”, co z pominięciem tego pierwszego spotkało też „Halo Infinite”. Wśród poprawek zdecydowanie najważniejsze sprowadzają się poprawki w Doom Eternal, Red Dead Redemption 2, wyświetlania opcji NVIDIA Image Scaling, czy niezgodności pomiędzy Adaptive Sync i G-SYNC.

Czytaj też: Kazachstan idzie na wojnę z górnikami. Ci z Chin przyszli i zabrali zbyt wiele

Po stronie sprzętowej NVIDIA certyfikowała sześć nowych monitorów w myśl technologii G-SYNC oraz wprowadziła wsparcie GeForce RTX 2060, czyli odświeżenia karty poprzedniej generacji, która ma doczekać się prezentacji i premiery już za kilka dni. GeForce RTX 2060 12GB ma zostać wprowadzona na rynek 7 grudnia jako tańsza alternatywa dla RTX 3060 12GB. Będzie wyposażona w procesor graficzny, zapewniający 2176 rdzeni CUDA, 64 RT i 136 Tensor, czyli tyle samo, co RTX 2060 SUPER.