Reklama
aplikuj.pl

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection nawet w 120 fps!

uncharted: legacy of thieves collection

Sony przedstawiło szczegóły UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Wiemy już w jakiej jakości produkcje zadziałają, ile zapłacimy za lepszą wersję oraz kiedy możemy spodziewać się wersji na komputery PC.

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection – kto nie grał ten niech prędko nadrabia!

Sony chce zachęcić wszystkich graczy, którzy jeszcze nie sięgneli po Uncharted, aby dali serii szansę na PlayStation 5.

Poszukaj swojego dziedzictwa i zostaw po sobie ślad na mapie w UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Poznaj kinową fabułę oraz sekwencje rodem z filmów akcji w kultowej serii stworzonej przez studio Naughty Dog.

Odkryj utraconą historię w towarzystwie charyzmatycznej, lecz skomplikowanej pary złodziei, Nathana Drake’a i Chloe Frazer. Wyrusz z nimi w cudowną podróż w poszukiwaniu niezwykłych przygód i utraconych informacji.

UNCHARTED: W Legacy of Thieves Collection znajdziesz przygody znane z uznanych przez krytyków tytułów, takich jak UNCHARTED 4: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo na konsolę PS5 w wersji zremasterowanej, z pełną szczegółów, ulepszoną grafiką i liczbą klatek.

Czytaj też: Historia Battlefield 2042. Informator, zdradza co się stało

Szczegóły UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection

Co wiemy nowego na temat UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection? Tytuł trafi do sprzedaży na PlayStation 5 już 28 stycznia 2022. Co ciekawe, produkcja zmierza także na komputery PC, ale konkretnej daty premiery nie otrzymaliśmy. Wiemy jedynie, że pecetowcy zagrają w 2022 roku.

Czytaj też: PlayStation Plus na ten miesiąc to nieśmieszny żart

Nowa wersja gry zaoferuje trzy tryby graficzne. Będzie to tryb jakości oferujący 4K i 30 klatek na sekundę, tryb wydajności z 60 fps oraz tryb wydajności+ z 120 fps, ale rozdzielczością znaną z PS4, czyli 1080p. Do tego skrócone zostaną czasy ładowania, pojawi się wsparcie dla 3D Audio, a funkcje pada DualSense będą wykorzystywane przez grę.

Jeśli kupiliśmy wcześniej UNCHARTED 4: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo na PS4 to za 10 dolarów będziemy mogli uzyskać remaster na PS5. Posiadacze gry z PlayStation Plus nie otrzymają opcji ulepszenia gry. Co ciekawe, w zestawie gier na PS5 prawdopodobnie nie znajdzie się tryb sieciowy z Uncharted 4.