Reklama
aplikuj.pl

Zmian w grafice Uncharted: Legacy of Thieves Collection zbyt dużo nie ma

uncharted legacy of thieves

Wczoraj otrzymaliśmy sporo nowych informacji na temat Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Dziś poznaliśmy za to rozmiar gry oraz możemy na spokojnie przyjrzeć się zmianom w oprawie graficznej.

Rozmiar Uncharted: Legacy of Thieves Collection

W Uncharted: Legacy of Thieves Collection gracze znajdą przygody znane z uznanych przez krytyków tytułów, takich jak UNCHARTED 4: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo w wersji zremasterowanej, z pełną szczegółów, ulepszoną grafiką i liczbą klatek.

https://twitter.com/PlaystationSize/status/1468224933377593355?s=20

Czytaj też: Historia Battlefield 2042. Informator, zdradza co się stało

Tytuł dostępny będzie w sprzedaży od 28 stycznia, a jeśli zdecydujemy się na zamówienie przedpremierowe to gra pobierze się nam już na dysk 21 stycznia. Sama produkcja ważyć będzie na PS5 89,911 GB, ale możemy się jeszcze spodziewać, że tytuł otrzyma jakąś premierową łatkę, która wpłynie na rozmiar produkcji.

Jakość Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Jak zmieniło się Uncharted: Legacy of Thieves Collection? Muszę przyznać, że oglądając zwiastun przedstawiający dwa tytuły byłem święcie przekonany, że otrzymaliśmy zdecydowanie lepsze tekstury. Jak się okazuje – chyba tylko mi się wydawało. UNCHARTED 4: Kres Złodzieja oraz UNCHARTED: Zaginione Dziedzictwo już oryginalnie wyglądały tak dobrze, a teraz dostajemy po prostu o wiele lepszą rozdzielczość oraz płynność gier. Rzućcie okiem na porównanie graficzne.

Czytaj też: PlayStation Plus na ten miesiąc to nieśmieszny żart

Nowa wersja gry zadziała nawet w 120 klatkach na sekundę, ale będzie można też grać w 4K. Jak Uncharted 4: Kres Złodzieja działa aktualnie na PS4, PS4 Pro i PS5 (w ramach kompatybilności wstecznej)? Produkcja na PlayStation 4 działała w 1080p i 30 klatkach na sekundę zaliczając sporadyczne spadki płynności. Posiadacze PS4 Pro mogli zagrać w 1440p i 30 fps, choć również i ta konsola miała czasem problemy z płynnością. W przypadku przechodzenia Uncharted 4 na PS5 mogliśmy liczyć na 1440p oraz stabilne 30 klatek na sekundę.