Reklama
aplikuj.pl

Zegarki Bemi oficjalnie w Polsce. Oto modele dla dorosłych użytkowników

smartwatch bemi

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o debiucie na polskim rynku smartwatchy Bemi, modeli dedykowanych młodszym użytkowników. Tym razem przyszedł czas na urządzenia dla starszych, które pozwolą na monitorowanie stanu zdrowia czy postów w treningach, choć nie tylko.

Modele Bemi dla dorosłych dostępne na polskim rynku

Trudno zaprzeczyć temu, że smartwatche robią się coraz popularniejsze. Wedle raportu Counterpoint Research trzeci kwartał 2021 roku przyniósł wzrost globalnej sprzedaży smartwatchy o 16 proc. względem analogicznego okresu w ubiegłym roku. Jeszcze w 2020 roku globalny rynek tych inteligentnych zegarków szacowano na 68,59 mln sztuk, jednak jak donosi Mordor Intelligence do 2026 r. osiągnie on wynik 230,30 mln sztuk. Nic więc dziwnego, że nowych modeli na rynku tylko przybywa.

Czytaj też: Premiera Honor X30 odbędzie się jeszcze w tym miesiącu

Jedną z nowości w naszym kraju są smartwatche Bemi. Najpierw firma wkroczyła z zegarkami dla najmłodszych, a teraz prezentuje modele dedykowane starszym, bardziej wymagającym użytkownikom. Są to modele TER2, ARI, KIX-M oraz Racer RC1, dostępne w sieciach Media Markt, Media Expert oraz RTV EURO AGD.

Bemi TER2

Zegarek Bemi TER2 został wyposażony w 1,4-calowy wyświetlacz, procesor Realtek RTL8762C oraz akumulator o pojemności 160 mAh. Smartwatch jest odporny na kurz i wilgoć – spełnia normy IP67. Dodatkowo urządzenie ma wbudowany alarm, funkcję monitorowania cyklu menstruacyjnego i temperatury ciała oraz stoper. Model dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, różowym i niebieskim w cenie 178 zł.

Bemi ARI

Smartwatch Bemi ARI wyposażono w 1,3-calowy wyświetlacz, procesor Nordic NRF52832, pamięć RAM 64 MB oraz akumulator o pojemności 170 mAh. Urządzenie spełnia normy IP68, co oznacza, że jest odporne na kurz i wodę. Wśród dostępnych funkcji znajdują się także kontrola muzyki z telefonu, prognoza pogody, przypomnienia o braku aktywności oraz stoper. Model w kolorze czarnym dostępny jest w cenie 158 zł, wersje złota i srebrna w zestawie z dodatkowym paskiem w kolorze czarnym kosztują kolejno 198 zł oraz 208 zł.

Bemi KIX-M

Model KIX-M od Bemi posiada 1,3-calowy wyświetlacz, procesor Goodix GR5515 i procesor audio Appotech CW6693D oraz wbudowaną pamięć 512 MB. Akumulator w zegarku ma pojemność 240 mAh, urządzenie spełnia także normy wodoszczelności IP68. Dodatkowe dostępne funkcje to wbudowany odtwarzacz muzyki, alarm, monitorowanie cyklu menstruacyjnego oraz stoper. Model jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym oraz różowym w cenie 248 zł.

Czytaj też: Smartwatch Google Pixel Watch ma pojawić się niebawem. Przynajmniej wedle przecieków

Bemi Racer RC1

Smartwatch Bemi Racer RC1 jest wyposażony w 1,3-calowy wyświetlacz, procesor Realtek RTK8762, 64 MB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemność 200 mAh. Zegarek spełnia normy IP67 – jest odporny na wilgoć i kurz. Inne funkcje urządzenia to budzik, przypomnienia o braku aktywności, lokalizacji telefonu i stoper. Model dostępny w kolorze czarnym w cenie 238 zł.