Reklama
aplikuj.pl

Smartwatche marki Bemi wkraczają do Polski. To zegarki stworzone dla dzieci

Smartwatche marki Bemi wkraczają do Polski. To zegarki idealne dla dzieci

Na polski rynek wkroczyły właśnie smartwatche Bemi, zegarki dedykowane młodszym użytkownikom. Sprawdźmy więc, co oferują i w jakich cenach można je kupić.

Premiera smartwatchy dla dzieci marki Bemi

Inteligentne zegarki to urządzenia, które w ostatnich latach podbiły serca klientów. Dzięki innowacyjnym funkcjom czy możliwości monitorowania naszego organizmu, wciąż zyskują na popularności. Jednak korzystają z nich nie tylko dorośli, ale również dzieci. Szukając odpowiedniego zegarka dla najmłodszych, warto zainteresować się marką Bemi, której urządzenia są teraz dostępne w Polsce.

Czytaj też: Nie spodziewaliśmy się tak rychłej premiery serii Honor 60

W sklepach takich jak  mediamarkt.pl czy mediaexpert.pl są ju dostępne trzy modele – Sport, Fun i Kid. Dwa pierwsze wyposażono w moduł 4G, zaś wariant Kid – w 2D. Z poziomu zegarka można prowadzić rozmowy telefoniczne, a nawet wideorozmowy. Rodzice mogą przy ich pomocy śledzić lokalizację dziecka, a nawet wyznaczyć strefę swobodnego poruszania się dla swojej pociechy. Jeśli opuści ten teren, rodzic dostaje powiadomienie na swoim smartfonie.

Warto wspomnieć, że w Bemi Sport i Fun dostępne są także funkcje monitorowania tętna i snu, co może pomóc najmłodszym w dbaniu o zdrowy tryb życia. Ona modele wyposażono w procesor Spreadtrum 8521E, 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 MB RAM, baterię o pojemności 700 mAh, moduły moduły WiFI, LTE/4G oraz GPS, AGPS i LBS, a także w kamery. Wariant Fun oferuje ponadto odtwarzacz mp3, dyktafon a nawet latarkę, a Sport – złącze SIM.

Czytaj też: Pierwsze plotki na temat Galaxy Z Fold4 i Z Flip4

Bemi Kid to już bardziej podstawowy model z modułem 2G, umożliwiającym połączenia głosowe. Napędza go procesor RDA8955, a akumulator ma pojemność 400 mAh. Nie brakuje tutaj budzika, czy GPRS.

Ile kosztują smartwatche Bemi?

Za model Sport trzeba zapłacić najwięcej, bo 498 zł, za Bemi Fun – 299zł, zaś za zegarek Kid – 248 zł.