Reklama
aplikuj.pl

Nowe informacje o AirPods Pro 2. Co szykuje Apple?

Nowe informacje o AirPods Pro 2, APple AirPods Pro 2

Na rynku słuchawek TWS bój trwa, a konkurowanie producentów zaczyna nabierać rumieńców, bo technologia ANC zaczęła już być powszechna, więc firmy muszą w inny sposób wyróżniać i podkreślać jakość oraz możliwości swoich produktów. Apple doskonale o tym wie, szykując już nowy model AirPods Pro 2.

Czytaj też: Nowe procesory Intela i karty graficzne NVIDIA w laptopach Acer i MSI nowej generacji

Apple ujawniło nowe informacje o AirPods Pro 2

Informacje na temat nowych słuchawek TWS od Apple czerpiemy z MacRumors, a dokładniej mówiąc, informacji ujawnionych przez znanego analityka poczynań Apple, Ming-Chi Kuo. Ten w notatce do inwestorów stwierdził, że druga generacja AirPods Pro 2 zostanie wprowadzona na rynek w ostatnim kwartale 2022 roku z nowym designem i nowym układem wewnętrznym.

Czytaj też: Ceny płyt głównych B660 od MSI wyciekły. To tanie platformy dla Alder Lake-S

Wedle plotek Apple ma odejść od projektu „z łodyżką”, co sugeruje design podobny do słuchawek TWS od Sennheisera, czy Jabra. Inspiracji Apple może też poszukać (nie bez powodu) w nowych Beats Fit Pro. Jeśli z kolei idzie o układ, ten powinien trafić do AirPods Pro 2 dla stabilniejszej łączności, uzupełniając nowe czujniki z myślą o śledzeniu stanu organizmu użytkownika. Są duże szanse, że nie zabraknie też technologii ANC.