Reklama
aplikuj.pl

Najlepsze zwiastuny The Game Awards 2021

the game awards 2021

The Game Awards 2021 to coroczna impreza nazywa growymi Oscarami. Jakie gry zostały zapowiedziane dzisiaj w nocy i kto zgarnął główną nagrodę? Które zwiastuny warto nadrobić?

Gra roku The Game Awards 2021

Najważniejszą nagrodą The Game Awards jest oczywiście statuetka za grę roku. W tym roku o to miano rywalizowały Deathloop, It Takes Two, Metroid Dread, Psychonauts 2, Ratchet & Clanck Roft Apart oraz Resident Evil Village. Zwycięzcą okazało się It Takes Two.

Czytaj też: Noc Ćmy w Fallout 76. Wrócicie do gry dla Mądrego Ćmoczłeka?

Podczas imprezy zaprezentowano masę nowych gier, a i tytuły, które już znaliśmy otrzymały nowe materiały wideo. The Game Awards 2021 było bardzo długie i abyście nie tracili czasu – zebraliśmy najciekawsze zwiastuny.

Najciekawsze zwiastuny The Game Awards 2021

Star Wars Eclipse to nowa przygoda w świecie Gwiezdnych Wojen, która tworzona jest przez Quantic Dreams.

Senua’s Saga: Hellblade II wygląda za to tak dobrze, że czasem można mieć wrażenie, że dalej oglądamy scenkę przerywnikową, a nie rozgrywkę.

Mało Wam Diuny? No to w 2022 roku otrzymacie w ramach wczesnego dostępu możliwość ogrywania Dune Spice Wars, które będzie monstrualną strategią 4X.

Polacy z Flying Wild Hog przywieźli za to zwiastun prezentujący rozgrywkę w Evil West. Po cichu liczę na to, że tytuł da mi tyle samo zabawy co seria Gears.

Tego się nikt nie spodziewał. Nawet nie było wycieku! Okazuje się, że powstaje gra Wonder Woman, która tworzona jest przez autorów Śródziemie: Cień Wojny i Cień Mordoru! Czekać ma na nas otwarty świat i powrót systemu Nemesis.

Czytaj też: 36 próbek gier pojawiło się na konsolach w ramach Xboxs Winter Game Fest

Czy CrossfireX uda się być nowym Call of Duty? Mam wrażenie, że gra wygląda dość słabo pod względem oprawy graficznej, ale być może spektakularne sceny akcji nadrobią? I tak wszyscy zagracie, bo będzie w Game Passie.

Tiny Tina’s Wonderlands to po prostu Borderlands w świecie fantasy. Chyba miałem nadzieję na coś więcej.

Alan Wake 2! Ileż czasu gracze czekali, aby poznać dalsze losy bohatera gry Remedy. Nadzieję dawało pojawienie się tej postaci w Control, ale wciąż nie byliśmy pewni czy gra powstaje. Okazało się, że na szczęście tak.

Sonic Frontiers wygląda jak fanowska produkcja stworzona w Unreal Engine, do której ktoś wrzucił model Sonica.

Elden Ring. Fanów trudnych gier przekonywać nie trzeba, ale może ktoś nowy spróbuje tego wyzwania?

A Plague Tale to dla mnie The Last of Us w świecie fantasy. Koniecznie nadróbcie pierwszą część i zobaczcie zwiastun A Plague Tale: Requiem.

Saints Row w nowej prezentacji rozgrywki pokazało w końcu edytor postaci. Przekonani?

Warhammer 40,000 SPACE MARINE 2. Kolejna niespodziewana zapowiedź. Strzelanka hack’n’slash powraca na PC, PS5, Xbox Series.

The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience już działa i każdy może przejść tę krótką grę za darmo.

Forspoken otrzymało kolejny zwiastun i gra coraz bardziej mi się podoba.

Zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League zaczął się już na scenie The Game Awards 2021.

Horizon Forbidden West pokazało nowych przeciwników.