Reklama
aplikuj.pl

Oto zmieniony Cybertruck Tesli. Elektryczny pickup zbliża się ku produkcji

Cybertruck Tesli, Elektryczny pickup

Nagrano właśnie coś, co do sieci powinno już trafić wiele miesięcy temu, ale niestety Tesli nie udało się spełnić początkowych obietnic z dostawami swojego elektrycznego pickupa. Dziś możemy jednak potwierdzić, że prace nad nim zmierzają dobrą stronę, jako że zmieniony Cybertruck Tesli w wersji zbliżonej do tej produkcyjnej, został wyszpiegowany. Obecne spekulacje sugerują, że Cybertruck ostatecznie trafi do sprzedaży w 2022 roku.

Jak prezentuje się zmieniony Cybertruck Tesli?

Nagranie zostało wykonane z lotu ptaka nad zakładem Tesli we Fremont w Kalifornii i zapewnia świetny pogląd na to, jak zmienił się Cybertruck. Na nagraniu ten pickup pokonał kilkukrotnie pętlę testową, zjeżdżając od czasu do czasu na pobliski parking, aby po około 13 minutach wjechać do białego namiotu. Jakie zmiany widzimy?

Czytaj też: Tesla Model S z silnikami odrzutowymi. YouTuber sprawdził, czy Roadster ma sens

Chociaż ogólny projekt Cybertrucka został zachowany, to zaprezentowany 21 listopada 2019 roku model różnił się od tego testowanego. Pełnej szerokości reflektory zniknęły, a na ich miejscu znalazła się para tych tradycyjnych, które umiejscowiono nieco niżej. Na tyle świateł z kolei nie uświadczymy w tym prototypie.

Czytaj też: Tesla pozwala grać podczas jazdy, choć rozproszeni kierowcy to ogromne zagrożenie

Z przodu od razu w oczy rzuca się ogromna wycieraczka na słupku A po stronie kierowcy, a z boku tradycyjne lusterka boczne. W pewnych fragmentach możemy też dostrzec szeroką deskę rozdzielczość.