Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp w końcu pozwoli przesłuchać wiadomość głosową przed jej wysłaniem

Wiadomości głosowe są dość popularną metodą komunikacji. Kiedy nie mamy czasu na pisanie, a jest wiele do przekazania – to opcja idealna. Zwłaszcza na WhatsAppie, gdzie nie ma limitów czasowych jak na Messengerze. Teraz ta funkcja została jeszcze bardziej ulepszona.

Zanim wyślesz wiadomość głosową w komunikatorze WhatsApp – przesłuchaj ją

Choć WhatsApp daje sporo możliwości jeśli chodzi o wiadomości głosowe, to do tej pory nie można było ich odsłuchiwać przed wysłaniem. Do tej pory, bo funkcjonalność została już ogłoszona. Dzięki temu zawsze będziemy mieć pewność, że nie powiedzieliśmy niczego nieodpowiedniego, co czasem się zdarza. Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie nowość trafi do aplikacji, ale zdecydowanie jest w drodze. Pozostaje więc czekać.

Czytaj też: Evolution otwiera swoje centrum inżynieryjne w Warszawie

Jak dokładnie to działa? Bardzo prosto, bo po nagraniu wiadomości wystarczy stuknąć przycisk zatrzymania i nacisnąć przycisk odtwarzania, by przesłuchać wiadomość. Jeśli nam się nie podoba – usuwamy ją, a jeśli wszystko jest dobrze – wysyłamy. WhatsApp niczego tu nie skomplikował. Jesteśmy jednak ciekawi, czy skoro ta funkcjonalność trafia do komunikatora, to w przyszłości pojawi się też w Messengerze? Na to liczymy.