Reklama
aplikuj.pl

Dzięki NVIDIA poznacie potęgę niskiego opóźnienia i wygracie RTX 3080 Ti

Dzięki NVIDIA poznacie potęgę niskiego opóźnienia, wygracie RTX 3080 Ti

O tym, jak ważne jest możliwie najniższe opóźnienie na poziomie myszka-monitor, przekonywaliśmy już Was przy okazji sprawdzania technologii NVIDIA Reflex. Jak to zwykle bywa z takimi różnicami, trudno je przekazać słowami i dlatego cieszymy się, że dzięki NVIDIA poznacie potęgę niskiego opóźnienia za darmo i nawet dostaniecie szanse wygrania nowej karty graficznej.

Sprawdźcie potęgę niskiego opóźnienia i wygrajcie cenne nagrody w specjalnym konkursie NVIDIA

W ramach współpracy firmy NVIDIA i The Meta, każdy może pobrać i sprawdzić oprogramowanie Kovaak’s ze Steama za darmo w dniach od 14 do 21 grudnia. Kluczowe jest to, aby wziąć udział w NVIDIA System Latency Challenge, które pozwala Wam sprawdzić to, jak zachowuje się gra przy różnych poziomach opóźnień, czyli input-lagach (od 25 do 85 ms). Samo w sobie jest to świetnym doświadczeniem, które może popchnąć Was do sięgnięcia po nowy sprzęt, ale to nie koniec.

Czytaj też: [Aktualizacja] Steam Deck Valve – wszystko co musicie wiedzieć

NVIDIA w ramach tej akcji zorganizowała również konkurs, który wymaga od Was sprawdzenia się w tym wyzwaniu, a następnie udostępnienia Waszego wyniku na swoim koncie na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #FramesWinGames. Zwycięzcy zostaną wylosowani, a wynik w sprawdzianie nie ma na to żadnego wpływu, więc nawet jeśli „nie idzie” Wam najlepiej w strzelankach, możecie spróbować szczęścia w wygraniu jednej z nagród:

  • 9 kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti
  • 9 myszek Logitech Pro X Superlight
  • 9 monitorów MSI Oculux NXG253R 360 Hz Gaming Monitors